پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


اعلام آمادگی صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری برای انعکاس نوروزگاه های عشایری

قائم مقام مرکز صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری و مدیرکل امور عشایر استان بر استفاده از ظرفیت صدا و سیما برای انعکاس خبری نوروزگاه های عشایری استان تاکید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر چهارمحال و بختیاری، در دیدار مدیرکل امور عشایر چهارمحال و بختیاری با قائم مقام صدا و سیمای مرکز استان بر استفاده از ظرفیت صدا و سیما برای انعکاس خبری نوروزگاه های عشایری استان تاکید شد.

قائم مقام مرکز صدا و سیمای جهارمحال و بختیاری در این نشست اظهار داشتبا توجه به در پیش بودن نوروز ۱۴۰۲مجموعه معاونت های این مرکز آمادگی کامل برای معرفی توانمندی ها و ظرفیت های عشایرو نوروزگاه های عشایری استان را دارد.

فرج اله فرهادی افزودصدا و سیما بر اساس رهنمودهای امام (ره) و مقام معظم رهبری دانشگاه عمومی است که به عنوان مهمترین وسیله ارتباط جمعی نقش بزرگی در تحولات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی ایفا می‌کند

مدیرکل امور عشایر استان نیز در این دیدار با اشاره به نقش و جایگاه عشایر در اقتصاد کشور، اظهار داشت: استفاده از ظرفیت های صدا و سیمای استان در معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های این جامعه مولد نقش بسزایی دارد.

یحیی حسین پور با بیان اینکه صدا و سیما نقشی تاثیرگذاری در انعکاس صدای عشایر در سطح ملی و استانی دارد، افزوداستفاده از کارآفرینان، محصولات تولیدی و صنایع دستی عشایر در برنامه های رادیویی و تلویزیونی می تواند به معرفی هر چه بهتر و ارتقاء اشتغال و سطح درآمد این قشر مولد کمک کند.

وی با اشاره به اجرای چهار طرح توسعه گیاهان دارویی، صنایع دستی، گردشگری و زنجیره تولید گوشت قرمز برای تنوع بخشی به کسب و کار عشایر، اظهار امیدواری کرد مرکز صدا و سیمای استان نقش خود را در این زمینه به خوبی ایفا نماید.

  • تاریخ درج خبر : پنج شنبه ٢٥ اسفند ١٤٠١ - ٠٨:٣٥
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: