پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


از 20 اسفند 1401 تا 20 فروردین 1402

۳۰ نوروزگاه عشایری در 30 کیلومتری شهرستان های استان ایلام برپا می شود

از ۲۰ اسفند 1401 تا ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ در ورودی شهرستان های استان ایلام ۳۰ نوروزگاه عشایری برای استقبال از مسافران نوروزی برپا می شود.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان امور عشاير ايران به نقل از روابط عمومي امور عشایر ایلام، مدیرکل امور عشایر ایلام با اعلام این مطلب افزود: در این نوروزگاه ها مسافران نوروزی ضمن استراحت موقت می توانند از تولیدات عشایر استان که در این سیاه چادرها عرضه می‌ شود، خریداری کنند.

فرشاد یاسمی اظهار داشت: با ایجاد این نوروزگاه ها محصولات مختلف تولیدی عشایر ایلام به مسافران معرفی و درآمدی برای عشایر استان ایجاد می شود.

مدیرکل امور عشایر استان ایلام در خصوص حذف دلال ها و عرضه گوشت گرم گوسفندی تولید عشایر، گفت: بخش عمده ای از قیمت فروش گوشت در بازار به جیب دلال ها می رود و امور عشایر ایلام از طریق برون سپاری دام عشایر را خریداری و بعد از ذبح در نقاط از پیش تعیین شده به قیمت هر کیلوگرم ۲۵۰ هزار تومان عرضه خواهد شد.

وی اضافه کرد: واسطه و دلال به این شکل از چرخه عرضه گوشت حذف و عشایر سود خود را می برند و گوشت قرمز گرم و تازه با قیمت ارزان تری نسبت به بازار به دست مصرف کننده می رسد.

  • تاریخ درج خبر : شنبه ٢٠ اسفند ١٤٠١ - ٠٨:٢٩
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: