پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


رئيس سازمان حراست وزارت جهاد كشاورزي:

آرامش واقعی در جامعه با تأسی از ایثارگران و خانواده شهدا میسر می شود

رئيس سازمان حراست وزارت جهاد كشاورزي گفت: آرامش واقعی در جامعه میسر نمی شود مگر با تأسی از ایثارگران و خانواده شهدا و این رسالت سنگینی بر دوش ما است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان امور عشاير ايران به نقل از روابط عمومي امور عشایر چهارمحال و بختیاری، در حاشیه گردهمایی روسای حراست امور عشایر استان های کشور که به میزبانی امور عشایر چهارمحال و بختیاری در شهر کرد برگزار شد، از خانواده شهید "محمد گودرزی" شهید مدافع امنیت تجلیل بعمل آمد.

در این مراسم که با حضور مشاور وزیر و رئیس سازمان حراست وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهيد محمد گودرزي، از همسر اين شهید والا مقام با اهدای لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

مشاور وزیر و و رئيس سازمان حراست وزارت جهاد كشاورزي در این مراسم كه مسئولین حراست امور عشاير استان های كشور نیز حضور داشتند، اظهار داشت: باعث افتخار است که در کنار خانواده اين شهيد گرانقدر هستیم و امیدوارم بتوانیم رهرو راه این شهیدان والا مقام باشیم.

محمدعلي نصيري افزود: تاریخ پر افتخار کشور عزیزمان ایران بیانگر وجود شیرمردان و شیر زنانی است که همواره فرهنگ ایثار و شهادت را سرلوحه کار خویش قرار دادند.

وي بیان داشت: بیش از 44 سال است که از بهار انقلاب می گذرد اما هنوز هم روحیه جهادی و شهادت طلبی در کشور ما طنین انداز است و باید این روحیه ایثارگری را سرمشق قرار دهیم.

نصيري خاطرنشان كرد: آرامش واقعی در جامعه میسر نمی شود مگر با تأسی گرفتن و نزدیک شدن به ایثارگران و خانواده شهدا و این رسالت سنگینی بر دوش همه ما است تا بتوانیم راه شهدا و آرمان های آنان را ادامه دهیم.

شهيد محمدعلی گودرزي روز دوشنبه 22 آذرماه امسال در يك اقدام تروريستي توسط اشرار مسلح به همراه چهار نفر از نیروهای مدافع امنیت سپاه در منطقه مرزی سراوان به فیض شهادت نائل شده بود.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٧ اسفند ١٤٠١ - ١١:٢٢
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: