پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


رئیس سازمان امور عشایر ایران اعلام کرد:

نوروزگاه های عشایری برای استقبال از مسافران و گردشگران در نوروز 1402 برپا می شود

رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: نوروزگاه های عشایری در نوروز 1402 برای استقبال از مسافران و گردشگران در 30 کیلومتری ورودی شهرها برپا می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، عباس پاپی زاده در شورای هماهنگی مدیران ستادی و استانی سازمان امور عشایر که به صورت ویدئوکنفرانسی در سالن کوچ این سازمان برگزار شد، اظهار داشت: نوروزگاه های عشایری امسال هم مانند سال گذشته در نوروز 1402 برای استقبال از مسافران و گرشگران نوروزی در 30 کیلومتری ورودی شهرها برپا می شود.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته نوروزگاه ها عشایری در ایام نوروز خدمات رسانی مناسبی را به مردم، مسافران و گردشگران ارائه دادند، افزود:  امسال نیز این نوروزگاه ها با مدیریت و کیفیت بهتر و رعایت استاندارهای لازم برپا خواهد شد.

پاپی زاده برپایی نوروزگاه های عشایری را فرصت خوبی برای معرفی ظرفیت های فرهنگی و تولیدی جامعه عشایری کشور عنوان کرد و افزود: در سیاه چادرها و نوروزگاه های عشایری محصولات تولیدی و صنایع دستی عشایر با کیفیت و قیمت مناسب به مسافران نوروزی عرضه می شود.

رئیس سازمان امور عشایر ایران خاطرنشان کرد: کمیتۀ ملی برپایی و نظارت 24 ساعته بر نوروزگاه های عشایری تشکیل شده و در تمام استان ها نیز کمیتۀ استانی برپایی و نظارت بر این نوروزگاه ها تشکیل  می شود.

وی با تاکید بر اطلاع رسانی مطلوب برپایی نوروزگاه های عشایری در ایام نوروز، افزود: باید اطلاع رسانی های لازم انجام شود تا وقتی مسافران و گردشگران از استانی به استانی دیگر و شهری به شهر دیگر سفر می کنند، از محل استقرار چادرهای عشایر اطلاع کافی داشته باشند.

  • تاریخ درج خبر : يکشنبه ١٤ اسفند ١٤٠١ - ١٢:٥٣
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: