پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


تاکید رئیس سازمان امور عشایر ایران:

افزایش بهره وری و بهبود معیشت عشایر با فعالیت های دانش بنیان و فناورانه

رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: برای افزایش بهره وری و بهبود معیشت عشایر، با کمک فعالیت های دانش بنیان می توان تولیدات عشایر را به صورت مدرن و فناورانه انجام داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، عباس پاپی زاده در حاشیه بازدید از نمایشگاه جامع کشاورزی در گفتگو با خبرنگار ایانا با بیان اینکه افزایش بهره‌وری وابسته به توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان است، اظهار داشت: خوشبختانه در این زمینه شرکت های دانش بنیان فعالی در کشور شکل گرفته که در جهت ارتقا تولید و افزایش بهره وری موفق عمل کرده‌اند.

وی برگزاری نمایشگاه جامع کشاوری را کاری ارزشمند از سوی وزارت جهاد کشاورزی عنوان کرد و افزود: در این نمایشگاه شرکت های دانش بنیان می توانند با برقراری ارتباط و اتصال به بازار مصرف در حوزه های مختلف تولیدات باغی، دامی، شیلاتی و... در افزایش تولید نقش تاثیرگذاری داشته باشند.

رئیس سازمان امور عشایر ایران با اشاره به اینکه تولیدات عشایر با توجه به سبک زندگی آنان عمدتا به صورت سنتی انجام می شود، تاکید کرد: برای افزایش بهره وری در حوزه عشایر و بهبود معیشت آنان، می توانیم با کمک فعالیت های دانش بنیان، روش های سنتی تولید را ارتقا دهیم و تولید را به صورت مدرن و فناورانه در حوزه عشایر دنبال کنیم.

 

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ٢٦ دی ١٤٠١ - ٠٨:٥٨
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: