پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


امضای تفاهم نامه همکاری امور عشایر و کتابخانه های عمومی در خراسان رضوی

تفاهم نامه افزایش تعاملات فرهنگی فی مابین اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و امور عشایر استان امضا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر خراسان رضوی، مراسم امضای تفاهم نامه افزایش تعاملات فرهنگی فی مابین اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و امور عشایر استان برگزار شد.

مدیرکل امور عشایر خراسان رضوی در این مراسم گفت: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در راستای ارتقا و توسعه فرهنگ عمومی یکی از مولفه های اصلی و همه جانبه است و امیدوارم انعقاد این تفاهم نامه منتج به محرومیت زدائی، ساماندهی و توزیع متناسب فرهنگ عمومی و ارتقای زندگی کیفیت عشایر  استان شود.

محمدحسین جعفری افزود: این تفاهم نامه می تواند سرآغازی برای توسعه علم، فرهنگ، دانش و فرصتی مناسب برای توجه به ظرفیت های جامعه عشایری باشد چرا که امروز عشایر یک واقعیت اجتماعی و بخشی از ساختار تاریخی و فرهنگی فعال در جامعه هستند.

 مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی نیز در این مراسم بر توجه به تمامی اقشار جامعه در تمامی مناطق استان و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و برگزاری اردو با محوریت کتاب در اجتماعات عشایری تاکید کرد.

حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر سبزیان افزود: تلاش ما در مجموعه کتابخانه های عمومی با تعریف 40 خدمت نوین در کتابخانه ها بر این است تا زمینه لازم برای تشویق و ترغیب مردم به ویژه قشر جوان و آینده ساز کشور را به سمت کتابخانه ها فراهم آوریم.

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ٢٤ آبان ١٤٠١ - ١٣:٣٨
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: