پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


معرفی رئیس سازمان امور عشایر به عنوان رئیس شورای تحقیقات راهبردی امور عشایر

عباس پاپی زاده رئیس سازمان امور عشایر ایران به عنوان رئیس شورای تحقیقات راهبردی امور عشایر معرفی شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، در مراسمی با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی، عباس پاپی زاده رئیس سازمان امور عشایر ایران، به عنوان رئیس شورای تحقیقات راهبردی امور عشایر در سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی معرفی شد.

رئیس سازمان امور عشایر ایران در این مراسم با برشمردن نیازهای تحقیقاتی حوزه عشایر، ایجاد تنوع در کسب و کار صنایع دستی، باغات دیم و تقویت مشاغلی که عشایر بتوانند در کنار تولید گوشت قرمز به آن ورود پیدا کنند را از جمله ضروریات حوزه عشایری کشور عنوان کرد.

پاپی زاده با بیان اینکه گسترش همکاری های مشترک با سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی در دستور کار دو سازمان قرار دارد، بر توسعه تحقیقات در حوزه معیشتی و اجتماعی جامعه عشایری تاکید کرد.

رئیس تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی نیز با ابلاغ حکم رئیس سازمان امور عشایر ایران به عنوان رئیس شورای تحقیقات راهبردی امور عشایر در سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی، ابراز امیدواری کرد با تعامل بیشتر و تقویت زمینه های همکاری مشترک نیازهای تحقیقاتی حوزه عشایر احصا و گام مهمی در راستای رسالت های سازمان در خدمت به بخش عشایری کشور برداشته شود.

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ٢٤ آبان ١٤٠١ - ١١:٢٢
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: