پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


هسته محتوایی برنامه های تلویزیونی عشایر برگزار شد

نشست هسته محتوایی برنامه های تلویزیونی عشایر در سالن کوچ سازمان امور عشایر ایران برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، نشست هسته محتوایی برنامه های تلویزیونی عشایر با حضور معاون توسعه و امور زیربنایی سازمان امور عشایر ایران، مدیرکل دفتر شبکه دانش و رسانه های ترویجی مؤسسه آموزش و ترویج کشاورزی و اعضای هسته محتوایی عشایر در سالن کوچ سازمان امور عشایر ایران برگزار شد.

 در این نشست ضمن بررسی نقاط قوت و ضعف برنامه تلویزیونی "رویش"، بر معرفی هرچه بیشتر شیوه زندگی کوچندگی با تولید مستندها و برنامه های تلویزیونی تاکید و بیان شد که ایران تنها کشوری در جهان است که به اندازه وسعت آن، دارای قلمروی ایلی است و در هیچ کشوری در دنیا چنین تنوع ایلی و زندگی کوچندگی وجود ندارد که لازم است این شیوه زندگی را با تولیدات رسانه ای معرفی کنیم.

 بررسی بازخوردهای برنامه های پخش شده "رویش"، وجود ظرفیت های بالا برای برنامه سازی تلویزیونی در جامعه عشایری، ایجاد تنوع در برنامه های "رویش"، معرفی موسیقی های محلی عشایر، معرفی زنان و مردان کارآفرین عشایری و... از جمله موضوعاتی بود که در این نشست مورد گفتگو و تبادل نظر اعضای هسته قرار گرفت و پیشنهاداتی نیز برای بهبود و ارتقاء برنامه تلویزیونی "رویش" ارائه شد.

  • تاریخ درج خبر : يکشنبه ٢٢ آبان ١٤٠١ - ١٤:٢١
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: