پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


مدیرکل امور تعاونی‌های سازمان امور عشایر ایران:

تعاونی‌های عشایری بازوان اجرایی سازمان امور عشایر هستند

مدیرکل امور تعاونی‌ها و نظام بهره برداری سازمان امور عشایر، اتحادیه و تعاونی‌های عشایری را بازوان اجرایی این سازمان برشمرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر بوشهر، مجمع عمومی اتحادیه و شرکت های تعاونی عشایری استان بوشهر روز چهارشنبه 18 آبان با حضور مدیرکل دفتر امور تعاونی ها و نظام بهره برداری سازمان امور عشایر ایران برگزار شد.

مدیرکل دفتر امور تعاونی‌ها و نظام بهره برداری سازمان امور عشایر ایران در این نشست اتحادیه ها و تعاونی‌های عشایری را به عنوان بازوان اجرایی این سازمان امور عشایر برشمرد.

رضا بیات گفت: وجود اتحادیه ها و تعاونی های عشایری که صد درصد جامعه هدف را تحت پوشش خود دارند ظرفیت مناسبی است که ضمن رفع نیازهای جامعه عشایری می توانند در قالب تعاونی به فعالیت اقتصادی بپردازند.

وی همچنین بر تعیین وضعیت سرگروه های عشایری در اسرع وقت و برگزاری مجمع عمومی و مجمع فوق العاده شرکت های تعاونی عشایری در سال جاری تاکید کرد.

در پایان این مجمع عمومی، صورت مالی سال های 1399 و 1400 اتحادیه و شرکت های تعاونی عشایری استان بوشهر تصویب و هیئت مدیره جدید برای مدت سه سال و بازرس برای مدت یک سال  انتخاب شدند. بوشهر دارای یک اتحادیه و 8 شرکت تعاونی عشایری  می باشد.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٨ آبان ١٤٠١ - ١٣:٢٨
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: