پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


عضو هیئت رئیسه مجلس تاکید کرد:

باید از عشایر که چرخ تولید را به حرکت درمی‌آورند حمایت کنیم

عضو هیئت رئیسه مجلس و رئیس فراکسیون عشایری بر حمایت از عشایر که چرخ تولید و اقتصاد کشور را به حرکت درمی‌آورند تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، شورای عشایری استان مازنداران روز چهارشنبه ۱۲ خرداد با حضور عضو هیئت رئیسه مجلس و رئیس فراکسیون عشایری، رئیس سازمان امور عشایر ایران و مدیران دستگاه های اجرایی استان به ریاست استاندار مازندران برگزار شد.

رئیس فراکسیون عشایری مجلس در این نشست اظهار داشت: شاخص برخورداری عشایر از آب بهداشتی پیش از انقلاب ۵ درصد بود و در دو سال گذشته به ۶۳ درصد رسیده که با اعتباراتی که گذاشته شده آن را به بالای ۷۰ درصد می‌رسانیم.

علی کریمی فیروزجایی گفت: عشایر قشری هستند که بی‌ادعا کار و تولید می‌کنند و نقش آنان در حفظ محیط زیست بی‌بدیل است.

عضو هیئت رئیسه مجلس و نماینده مردم بابل  در ادامه تاکید کرد: باید از عشایر که چرخ تولید و اقتصاد کشور را به حرکت درمی‌آورند حمایت کنیم و نگاه مجلس شورای اسلامی نیز به موضوع کشاورزی و عشایر نگاه خاص و ویژه‌ای است.

در این نشست ویدئوکنفرانسی که نماینده مردم ساری و عضو كميسيون كشاورزي مجلس، مدیرکل ساماندهی و هماهنگی امور عشایر و فرمانداران شهرستان های استان نیز حضور داشتند، مسائل و مشکلات عشایر مازندران مورد بررسی قرار گرفت و مصوباتی برای برطرف کردن مشکلات آنان به تصویب رسید.

  • تاریخ درج خبر : پنج شنبه ١٣ خرداد ١٤٠٠ - ٢٠:٥٢
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: