پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


تقدیر دکتر علائی مقدم از روابط عمومی های امور عشایر کشور

روابط عمومی ها باید سیاست ها و برنامه ها را به نحو مطلوب اطلاع رسانی کنند

رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: روابط عمومی ها باید از سیاست ها و برنامه های سازمان اطلاع داشته باشند و آن را به نحو مطلوب اطلاع رسانی کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، مدیر حوزه ریاست، رئیس و کارکنان روابط عمومی و امور بین الملل سازمان امور عشایر با حضور در دفتر رئیس سازمان گزارشی از فعالیت های روابط عمومی سازمان و کسب رتبه اول در بخش "ارتباط مردمی" در جشنواره روابط عمومی های برتر سازمان های زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی ارائه دادند.

رئیس سازمان امور عشایر ایران با گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی، اظهار داشت: روابط عمومی ها به عنوان پیش قراول، نقش ارزنده ای را در اطلاع رسانی عملکرد دستگاه ها و برقراری ارتباط دو سویه بین سازمان با مردم و مردم با سازمان دارند.

شاهپور علائی مقدم با اشاره بر اهمیت اطلاع رسانی از سوی روابط عمومی ها، تاکید کرد: روابط عمومی ها باید در همه جلسات حضور داشته باشند تا از سیاست ها و برنامه های سازمان اطلاع داشته باشند و آن را به نحو مطلوب اطلاع رسانی کنند.

وی همچنین ارتباط با رسانه ها، تولید محتوا، مستندسازی و آرشیو در روابط عمومی ها و ایجاد انگیزه و نشاط در بین کارکنان را مورد تاکید قرار داد.

رئیس سازمان امور عشایر ایران با قدردانی از تلاش های روابط عمومی های امور عشایر کشور و تبریک کسب رتبه در جشنواره روابط عمومی سازمان های جهاد کشاورزی استانها، سازمانها و موسسات تابعه وزارت جهاد کشاورزی، از عملکرد روابط عمومی ابراز رضایت کرد و گفت: در دهه فجر سال گذشته نیز کمیته روستایی و عشایری به مسئولیت حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان عملکرد مطلوبی داشت و حائز رتبه شد.

شایان ذکر است، در 27 اردیبهشت ماه سال جاری و همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی، مراسم پایانی جشنواره انتخاب و معرفی روابط عمومی‌های برتر وزارت جهاد کشاورزی با حضور وزیر جهاد کشاورزی، روسای سازمان‌های جهاد کشاورزی استان‌ها، روسای سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسسات تابعه و مدیران روابط عمومی مجموعه وزارت جهاد کشاورزی به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد. در این مراسم روابط عمومی سازمان امور عشایر ایران با کسب رتبه اول در بخش "ارتباط مردمی"، رتبه دوم در "تولیدات چند رسانه‌ای" و رتبه سوم در "انتشارات" شایسته تقدیر شناخته شد و از سوی وزیر جهادکشاورزی مورد تقدیر قرار گرفت.

در سال 1398 نیز روابط عمومی سازمان امور عشایر ایران در بخش "ارتباط مردمی" رتبه برتر را در میان روابط عمومی های سازمان های تابعه وزارت جهاد کشاورزی کسب نموده بود.

  • تاریخ درج خبر : شنبه ٨ خرداد ١٤٠٠ - ١٣:٣٩
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: