پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


مدیرکل امور عشایر کرمان:

بحران خشکسالی تهدید جدی برای زندگی عشایر کرمان است

مدیرکل امور عشایر کرمان بحران خشکسالی را تهدید جدی برای زندگی عشایر عنوان کرد و خواستار همکاری دستگاه ها در تامین آب عشایر استان شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر کرمان، نیکزادی در نشست بررسی مسائل و مشکلات عشایر استان اظهار داشت: بحران خشکسالی تهدید جدی برای زندگی عشایر استان است که همکاری و تلاش کلیه واحدها برای عبور از این بحران لازم است و از ظرفیت سایر دستگاه ها نیز باید استفاده کرد.

وی افزود: با توجه به خشک شدن بسیاری از چشمه ها در مناطق عشایری، عملیات آبرسانی سیار و احداث شبکه های آب نقش بسزایی در تامین آب شرب عشایر خواهد داشت.

نیکزادی با اشاره به اینکه در سال گذشته در توزیع نهاده های دامی در بین عشایر استان عملکرد مطلوبی داشتیم، گفت: نظارت بر توزیع نهاده های دامی در سال جاری باید بسیار منظم و عملیاتی انجام شود تا با توجه به خشکسالی، عشایر مشکلی در این زمینه نداشته باشند.

مدیرکل امور عشایر استان کرمان بر تنوع بخشی به مشاغل عشایر که به دلیل کرونا رکود قابل توجهی داشته تاکید کرد و گفت: ادارات شهرستانی از تمام ظرفیت خود برای بالابردن میزان مشارکت مردم و عشایر در انتخابات استفاده نمایند.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٥ خرداد ١٤٠٠ - ٠٦:٥٨
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: