نسخه چاپی


رئیس سازمان امور عشایر ایران:

شورای امور زنان عشایری برای رسیدگی به مشکلات زنان عشایری راه اندازی شود

رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: "شورای امور زنان عشایری" برای رسیدگی به مسائل و مشکلات زنان عشایری راه اندازی و موضوعات زنان عشایری در این شورا بررسی و پیگیری شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، با حضور رئیس سازمان امور عشایر ایران، نشست زنان شاغل در این سازمان در روز دوشنبه 6 بهمن ماه برگزار شد.

رئیس سازمان امور عشایر ایران در این نشست گفت: "شورای امور زنان عشایری" برای رسیدگی به مسائل و مشکلات زنان عشایری راه اندازی و موضوعات زنان عشایری در این شورا بررسی و پیگیری شود.

شاهپور علائی مقدم با اشاره به اینکه 50 درصد از جمعیت کشور را زنان تشکیل می دهند، اظهار داشت: زنان اثرگذاری زیادی در جامعه دارند و به عنوان معماران جامعه و خانواده هستند و تمام مدیران آینده در دامن زنان تربیت و پرورش می یابند.

وی ادامه داد: زنان استعداد بی بدیلی هستند که در بخش های مختلف فنی، مالی و مدیریتی نقش تاثیرگذاری دارند و باید از این ظرفیت استفاده کنیم.

علائی مقدم با بیان اینکه اعتقاد راسخ دارم زنان قابلیت های ویژه ای دارند که در چرخه مدیریتی باید از این ظرفیت استفاده کرد، افزود: سیاست بنده این است که نگاه به داخل داشته باشم و کسانی که خاک سازمان را خورده اند ارتقا داده شوند.

رئیس سازمان امور عشایر ایران با بیان اینکه باید در زمینه امور رفاهی، تفریحی، ورزشی و موضوعات هنری و فرهنگی بانوان توجه ویژه ای داشته باشیم، به سرپرست توسعه مدیریت و منابع سازمان تاکید کرد در این خصوص برنامه ریزی داشته باشد تا محیطی شاد و با نشاط برای همه فراهم شود.

وی با تاکید بر اینکه باید محیطی را فراهم کنیم تا همه بتوانند به راحتی مسائل و مشکلات خود را مطرح کنند، گفت: ما ناب ترین لحظات خود را در محیط اداری سپری می کنیم بنابراین باید با همت همگانی و به لحاظ فرهنگی فضای اداری را به گونه ای درست کنیم که همه احساس خوبی نسبت به محیط کار داشته باشند.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر نیز در این نشست با اشاره به اینکه یکی از شاخص های توسعه در هر جامعه ای توجه به امور زنان است، گفت: از مجموع دو هزار و 644 پست سازمانی در ستاد و امور عشایر استانها تعداد 249 پست متعلق به زنان است.

فرانک یوسفی نیا افزود: در حال حاضر چهار نفر از زنان شاغل در سازمان امور عشایر و واحدهای استانی در پست مدیرکل و معاون می باشند و 29 نفر نیز معاون مدیر و رئیس اداره هستند.

در این نشست چند تن از همکاران از رئیس سازمان امور عشایر به خاطر انتصاب یک خانم برای اولین بار به سمت سرپرست معاونت توسعه و مدیریت سازمان قدردانی و برخی از مشکلات و مسائل مرتبط به موضوعات زنان شاغل را مطرح کردند.

 

نشست زنان شاغل در سازمان امور عشایر ایران با دکتر علائی مقدم رئیس سازمان - دوشنبه 6 بهمن 1399 

نشست زنان شاغل در سازمان امور عشایر ایران با دکتر علائی مقدم رئیس سازمان - دوشنبه 6 بهمن 1399

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ٦ بهمن ١٣٩٩ - ١٧:٤٣
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: