نسخه چاپی


مدیرکل ساماندهی و هماهنگی امور عشایر:

استعدادهای ورزشی عشایر شناسایی می شوند

طرح شناسایی استعدادهای ورزشی عشایر با تاکید بر ورزش های قدرتی- استقامتی توسط فدراسیون دوومیدانی و با همکاری سازمان امور عشایر اجرا می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، مدیرکل ساماندهی و هماهنگی سازمان امور عشایر گفت: طرح شناسایی استعدادهای ورزشی عشایر با تاکید بر ورزش های قدرتی- استقامتی توسط فدراسیون دوومیدانی و با همکاری سازمان امور عشایر اجرا می شود.

سیاوش احمدی میرقائد پس از نشست مشترک با دبیر فدراسیون دوومیدانی اظهار داشت: جامعه عشایری کشور با توجه به نوع و شیوه زندگی و آمادگی های جسمانی، دارای پتانسیل ها و استعدادهای ارزشمندی در حوزه فعالیت های ورزشی از جمله در ورزش های قدرتی- استقامتی هستند که این ظرفیت مهم تاکنون مورد غفلت قرار گرفته است.

وی افزود: به همین منظور طرح شناسایی استعدادهای ورزشی عشایر با تاکید بر ورزش های قدرتی- استقامتی توسط فدراسیون دوومیدانی و با همکاری سازمان امور عشایر اجرا می شود. 

 احمدی میرقائد ادامه داد: این طرح در راستای اجرای طرح ویژه ارائه خدمات فرهنگی و مذهبی به جامعه عشایری کشور مصوب هیئت وزیران است که برای توجه به مسائل فرهنگی به دستگاه ها ابلاغ شده است.

مدیرکل ساماندهی و هماهنگی سازمان امور عشایر گفت: در این نشست مقرر شد تا فدراسیون دوومیدانی نسبت به تهیه طرحی جامع برای شناسایی ظرفیت های موجود در مناطق عشایری و برنامه ریزی برای اجرا و ابلاغ به هیأت های دوومیدانی استانی اقدام نماید.  

  • تاریخ درج خبر : شنبه ٤ بهمن ١٣٩٩ - ٠٩:٥٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: