نسخه چاپی


رئیس سازمان امور عشایر ایران اعلام کرد:

بررسی اختصاص 50 میلیارد تومان برای راه های عشایری در کمیسیون تلفیق

رئیس سازمان امور عشایر ایران از پیشنهاد ایجاد ردیف مستقل برای راه های عشایری به مجلس خبر داد و گفت: اختصاص 50 میلیارد تومان اعتبار برای نگهداری و مرمت راه های عشایری در کمیسیون تلفیق مجلس در دست بررسی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، شاهپور علائی مقدم اول بهمن ماه در ششمین نشست شورای مدیران سازمان امور عشایر با اعلام این مطلب اظهار داشت: گروه هدف اجتماعی سازمان امور عشایر مومن ترین و خالص ترین انسان ها هستند که اثرگذاری آنان در اقتصاد و تولید بی بدیل است و ما به گروه هدف اجتماعی خدمت می کنیم که نظیر آن در کشور نیست. 

وی با بیان اینکه در برنامه هفتم توسعه و قانون بودجه 1400 افق بسیار خوبی برای عشایر ترسیم شده است، افزود: در لایحه بودجه 1400 رشد 120 درصدی بودجه سازمان امور عشایر لحاظ شده و جهش بسیار خوبی را در اعتبارات تملک دارایی و ملی خواهیم داشت.

علائی مقدم گفت: سازمان امور عشایر یک سازمان اثر گذار در مسائل اقتصادی و اجتماعی و چابک ترین سازمان در کل کشور است و  و امروز دستاوردها و افتخارات خوبی در حوزه عشایر اتفاق افتاده است.

وی با تاکید بر برگزاری باشکوه آیین های دهه مبارک فجر، افزود: روابط عمومی و تشکل های عشایری در دهه مبارک فجر پررنگ تر حضور پیدا کنند و جهش هایی خوبی که ایجاد شده را اطلاع رسانی کنند. 

 

صاحبان اصلی سازمان کسانی هستند که خاک سازمان را بیشتر خورده اند

رئیس سازمان امور عشایر ایران با بیان اینکه باید نگاه به داخل داشته باشیم و انگیزه های نیروها را زیاد کنیم، اظهار داشت: صاحبان اصلی سازمان کسانی هستند که خاک سازمان را بیشتر خورده اند و وفاداری نیروهای سازمان به عشایر و نظام و انقلاب مضاعف است.

وی با اشاره به اینکه در استان ها نیز اگر تغییر و انتصابی لازم است انجام شود نگاه و هدف گذاری به داخل و نیروهای امور عشایر است، افزود: بر همین اساس خانم یوسفی نیا با توجه به تجارب و سوابقی که در سازمان دارند با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان انتخاب شدند.

علائی مقدم حفظ کرامت کارکنان را مورد تاکید قرار داد و گفت: انتظار داریم تحولات و قدم های خوبی در تجهیز امکانات و مصالح  سازمان برداشته شود.

رئیس سازمان امور عشایر ایران همچنین از زحمات مهندس میراخورلی معاون پیشین توسعه مدیریت و منابع سازمان که به افتخار بازنشستگی نائل آمد، قدردانی کرد.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١ بهمن ١٣٩٩ - ١٣:٢٤
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: