نسخه چاپی


با حضور نایب رئیس فراکسیون عشایری مجلس صورت گرفت:

کلنگ زنی پروژه تامین آب "کیمه و دواخور" در کهگیلویه و بویراحمد

طی مراسمی با حضور نایب رئیس فراکسیون عشایری مجلس، پروژه تامین آب شرب پایدار برای عشایر "کیمه و دواخور" در کهگیلویه و بویراحمد کلنگ زنی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد، نایب رئیس فراکسیون عشایری و نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس ضمن بازدید و بررسی مشکلات عشایر منطقه زیلایی، کلنگ احرای پروژه تامین آب شرب پایدار برای عشایر منطقه "کیمه و دواخور" را زد.

مهدی روشنفکر در این مراسم گفت: با توجه به رایزنی ها و پیگیری هایی که با مسئولین سازمان امور عشایر در مرکز داشتیم، تدابیر لازم برای توسعه بخش عشایری استان اندیشیده شده است.

مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد نیز در این مراسم در سخنانی بیان کرد: اعتبار درنظر گرفته شده برای اجرای این پروژه هفت میلیارد و 600 میلیون ریال است و با اجرای آن بیش از 100 خانوار عشایری از نعمت آب سالم و پایدار بهره مندمی شوند. 

  آذرفرد با اشاره به اینکه نزدیک به ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه های تامین آب شرب در مناطق عشایری استان در حال اجر است، افزود:  آبرسانی به عشایر شرق شهرستان گچساران، پشت کوه ملاطهماسب بهمئی، آبریز کهگیلویه و طسوج و عشایر زیلایی از جمله این طرحها و پروژه ها  است.

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ٢٩ دی ١٣٩٩ - ١١:١٢
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: