نسخه چاپی


به میزبانی امور عشایر استان کرمان برگزار شد

وبینار "رویکردهای نوین در روابط عمومی" ویژه روسای روابط عمومی امور عشایر کشور

وبینار "رویکردهای نوین در روابط عمومی" ویژه مسئولین و کارشناسان روابط عمومی امور عشایر سراسر کشور به میزبانی امور عشایر کرمان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، اين دوره آموزشي با توجه به شرایط کرونایی، به صورت وبینار در روزهای 23 و 24 دی ماه با همکاری امور عشایر کرمان و مرکز آموزش جهاد کشاورزی این استان برگزار شد.

روسا و کارشناسان روابط عمومی امور عشایر سراسر کشور در این وبینار که توسط دکتر "حمید شکری خانقاه" مدرس دانشگاه و نویسنده کتاب "برنامه ریزی راهبردی ارتباطی در روابط عمومی" تدریس شد، حضور داشتند.

بررسی نقش و تاثیر فنآوری های نوین در روابط عمومی، سرعت تغییر فنآوری های ارتباطی و اطلاعاتی، کاربردهای فنآوری در روابط عمومی الکترونیک و تولید محتواهای متنی، تصویری و چندرسانه ای از جمله سرفصل هایی بود که در این دوره آموزشی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.

به گفته رئیس روابط عمومی و امور بین الملل سازمان امور عشایر ایران، برگزاری دوره های آموزشی برای دست اندرکاران روابط امور عشایر کشور از برنامه هایی است که سالانه پیگیری و به میزبانی یکی از استانها برگزار می شود.

علیرضا رحیمی هدف از برگزاری این دوره های آموزشی را ارتقای دانش مسئولین و کارشناسان روابط عمومی امور عشایر کشور عنوان کرد و افزود: سال گذشته نیز دوره آموزشی "اصول مستندسازی تصویری" را به میزبانی امور عشایر خوزستان در شهرستان دزفول برگزار کردیم.

وی ادامه داد: اصول خبرنویسی، آشنایی مقدماتی با عکاسی مستند، اصول و مبانی روابط عمومی و ارتباطات و... از دوره های آموزشی است که طی چند سال اخیر برای مسئولین و کارشناسان روابط عمومی امور عشایر کشور برگزار شده است.

  • تاریخ درج خبر : پنج شنبه ٢٥ دی ١٣٩٩ - ٠٦:٥٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: