نسخه چاپی


نماینده مردم اندیمشک در مجلس:

توجه به سرانه تولیدات عشایر باعث کم شدن واردات می شود

نماینده مردم اندیمشک در مجلس گفت: سرانه تولیدات عشایر در گوشت، شیر و لبنیات و پشم معلوم است و توجه به این سرانه باعث کم شدن واردات و خودکفایی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی با حضور در سازمان امور عشایر ایران با شاهپور علائی مقدم رئیس سازمان دیدار و گفتگو کرد.

فریدون حسنوند با اشاره به بودجه 1400، گفت: سازمان امور عشایر از طریق فراکسیون عشایری مجلس پیشنهادات جدیدی را برای بودجه 1400 ارائه دهد ما هم کمک کنیم در مجلس تصویب شود.

وی ادامه داد: یک کمیته تامین منابع مالی در سازمان امور عشایر ایجاد و از تمام محل هایی که می توانید منابع مالی لازم را برای ساماندهی عشایر ایجاد کنید.

حسنوند با اشاره به 1400 پست خالی در چارت تشکیلاتی سازمان امور عشایر در ستاد و استانها، افزود: در مورد کمبود نیروی با درخواست به مجلس نیروی انسانی مورد نیاز برای پستهای خالی را تامین کنید.

وی با انتقاد از اینکه بعضی ها می خواهند عشایر را مصرف کننده جلوه دهند، گفت: عشایر تولید گندم بالایی ندارند اما می توانند در تولید نان کمک کنند که هم به اشتغال و هم در زمینه های دیگر به آنان کمک می شود.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی گفت: سرانه تولید عشایر در گوشت، شیر و لبنیات و پشم معلوم است و توجه به این سرانه باعث کم شدن واردات و خودکفایی می شود.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٢٤ دی ١٣٩٩ - ٢٠:٣٤
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: