پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


پیام رئیس سازمان امور عشایر ایران به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

رئیس سازمان امور عشایر ایران در پیامی 27 اردیبهشت ماه "روز ارتباطات و روابط عمومی" را به روابط عمومی های سراسر کشور تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، عباس پاپی زاده رئیس سازمان امور عشایر ایران در پیامی 27 اردیبهشت ماه "روز ارتباطات و روابط عمومی" را به همه دست اندرکاران روابط عمومی در کشور بویژه مجموعه همکاران روابط عمومی در وزارت جهاد کشاورزی، دستگاه های تابعه و امور عشایر کشور تبریک گفت.

متن پیام رئیس سازمان امور عشایر ایران به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

بدون تردید، امروز نقش روابط عمومی‌ها به عنوان یکی از ارکان مهم و تأثیرگذار در اطلاع رسانی، اعتمادسازی و امیدآفرینی در جامعه، انکارناپذیر است و بخشی زیادی از ارتباطات مردمی و آگاهی رسانی در جامعه از طریق تلاش های دلسوزانه دست اندرکاران روابط عمومی که پل ارتباطی درون و بیرون سازمانی هستند، صورت می گیرد و با هنر و دانش و تعهد خود برای ارتباطات اثربخش در بین مردم و سازمان‌ها به صورت شبانه روزی تلاش می کنند.

نامگذاری هفته و روزی به نام "ارتباطات و روابط عمومی" نیز بیانگر اهمیت همین موضوع می باشد که فرصتی برای تقدیر از زحمات دست اندرکاران روابط عمومی و تبیین نقش آنها در توسعه ارتباطات و اطلاع رسانی در جامعه است.

بدینوسیله فرارسیدن 27 اردیبهشت ماه "روز ارتباطات و روابط عمومی" را به تمامی دست اندرکاران عرصه روابط عمومی کشور، بویژه مجموعه همکاران روابط عمومی در وزارت جهاد کشاورزی و دستگاه های تابعه و روابط عمومی های امور عشایر کشور تبریک عرض می نمایم و از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مسئلت می نمایم و از تلاش های دلسوزانه همه عزیزان تقدیر و قدردانی می نمایم.

 

                                                                        عباس پاپی زاده

                                                                        رئیس سازمان امور عشایر ایران

                                                                         27 اردیبهشت 1401

 

                                                                                           

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٤٠١ - ١٤:٣٥
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: