پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


برگزاری پنجمین نشست ستاد برنامه هفتم توسعه سازمان امور عشایر ایران

پنجمین نشست ستاد برنامه هفتم توسعه سازمان امور عشایر ایران با بررسی میزان تحقق شاخص های توسعه در مناطق عشایری در برنامه ششم، برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، پنجمین نشست ستاد برنامه هفتم توسعه سازمان امور عشایر ایران به ریاست معاون توسعه و امور زیربنایی سازمان و حضور اعضای ستاد صبح امروز یکشنبه 25 اردیبهشت ماه در سالن کوچ این سازمان برگزار شد.

در این نشست شاخص‌های توسعه در تامین آب شرب، سوخت فسیلی، راه، ساماندهی اسکان و تامین مسکن مناسب برای عشایر و میزان تحقق آنها در برنامه ششم توسعه مورد بررسی قرار گرفت.

 مهدی میزبان معاون توسعه و امور زیربنایی سازمان امور عشایر ایران در این نشست با بیان اینکه ما در این ستاد مجموعه سیاست‌گذاری های برنامه هفتم در حوزه عشایر را انجام می دهیم، تاکید کرد: باید نقصان ها و تناقضات آماری ارسال شده از استانها با مسئولیت مستقیم مدیرکل امور عشایر استان اصلاح و تکمیل و مجددا به سازمان  ارسال شود تا به عنوان مبنا برای برنامه ریزی قابل اتکا باشد.

‍مدیرکل برنامه و بودجه سازمان امور عشایر و دبیر این ستاد نیز گفت: برای ثبت و معماری اطلاعات در سازمان نیاز به راه  سامانه داریم که راه‌اندازی این سامانه نیاز به تامین اعتبار دارد.

حمید امینی گفت: هم نقاط قوت و ضعف برنامه ششم در حوزه عشایر و هم وضعیت موجود و میزان تحقق شاخص‌های توسعه در مناطق عشایری در برنامه ششم را جمع‌بندی کرده‌ایم و منتطر ابلاغ سیاست‌های برنامه هفتم توسعه هستیم تا بر اساس آن برنامه ها را پیش ببریم.

  • تاریخ درج خبر : يکشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٤٠١ - ١٣:٣٩
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: