پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


سفر رئیس سازمان امور عشایر ایران نماینده ویژه وزیر جهادکشاورزی به گلستان

رئیس سازمان امور عشایر ایران به عنوان نماینده ویژه وزیر جهاد کشاورزی برای نظارت بر اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها به استان گلستان سفر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، عباس پاپی زاده به عنوان نماینده ویژه وزیر جهادکشاورزی برای نظارت بر اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها در برخی از کالاهای مصرفی در بخش کشاورزی به استان گلستان سفر کرد.

 رئیس سازمان امور عشایر ایران و نماینده ویژه وزیر جهادکشاورزی در سفر به گلستان از تعدادی از پروژه‌های طرح مردمی سازی یارانه ها در برخی از کالاهای مصرفی در بخش کشاورزی این استان بازدید کرد.

پاپی زاده صبح امروز بعد از جلسه با رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان و جمعی از مدیران این استان، از محل ذخیره سازی، بارگیری و تخلیه محموله های حمل ریلی غلات و... شرکت ریل ترابر در گرگان بازدید کرد.

بازدید از زنجیره شرکت پگاه جهان نما تولید کننده دان آماده طیور، جوجه یکروزه، مرغ بسته بندی و فرآوری شده در شهرک صنعتی شهرستان آق قلا و بازدید از شرکت تولید روغن عالیای شهرستان کردکوی از دیگر برنامه های امروز رئیس سازمان امور عشایر در سفر به استان گلستان بود.

رئیس سازمان جهادکشاورزی و فرمانده قرارگاه امنیت غذایی استان، دبیر قرارگاه ١٧ربيع اول سپاه نینوا و جمعی از مدیران عضو قرارگاه امنیت غذایی استان گلستان نماینده ویژه وزیر جهادکشاورزی را در این بازدیدها همراهی می کردند.

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ٢٠ ارديبهشت ١٤٠١ - ١٨:٥٤
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: