پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


رئیس سازمان امور عشایر ایران:

نهاده دامداران عشایری و روستایی را با ارز دولتی تامین می کنیم

رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: با دستور وزیر محترم جهاد کشاورزی در ماه های پیش رو همچنان نهاده مورد نیاز دامداران عشایری و روستایی را با ارز دولتی تامین می کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، رئیس سازمان امور عشایر ایران به عنوان نماینده ویژه وزیر جهاد کشاورزی برای نظارت بر مردمی سازی یارانه کالاهای اساسی به استان گلستان سفر کرد.

عباس پاسی زاده در گرگان در گفتگو با خبرنگار صداوسیما با اشاره به اعلام مردم سازی یارانه های کالاهای اساسی توسط رئیس جمهور محترم در شب گذشته، اظهار داشت: خوشبختانه تدابیر بسیار خوبی در وزارت جهاد کشاورزی در ابعاد مختلف برای تامین کالاهای اساسی و نهاده های دامی صورت گرفته است.

وی افزود: با وجود اینکه هدفمندی در کالاهای اساسی در حال اجرا است اما با دستور وزیر محترم جهاد کشاورزی همچنان در ماه های پیش رو نهاده دامی مورد نیاز دامداران عشایری و روستایی را با ارز دولتی تقدیم تولیدکنندگان عزیر خواهیم کرد.

پاپی زاده گفت: در موضوع هدفمندسازی یارانه ها با برنامه ریزی خوبی که در وزارت جهاد کشاورزی و سازمان امور عشایر شده و تاکید مقام عالی وزارت در خصوص تامین نهاده دامی مورد نیاز عشایر، با وجود آغاز مردمی سازی یارانه های کالاهای اساسی اما همچنان در ماه های آتی نهاده مورد نیاز عشایر را با ارز دولتی و با همان قیمت قبلی تامین خواهیم کرد.

رئیس سازمان امور عشایر ایران بیان داشت: عشایر کشور با تولید 25 درصد گوشت قرمز و 35 درصد صنایع دستی کشور یکی از جوامع موثر در تولید و بهره وری در کشور هستند و حمایت های خیلی خوبی در سال های گذشته تاکنون از جامعه عشایری شده است.

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ٢٠ ارديبهشت ١٤٠١ - ١٧:٥٥
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

 

آدرس: تهران - خیابان ولیعصر - بالاتر از چهارراه ولیعصر - خیابان بزرگمهر - نبش خیابان برادران مظفر - پلاک 12 - کد پستی:1416943571

تلفن های تماس: 66412360 و 4-66973883 دورنگار: 66412691

 

آخرین تغییرات :

آمار بازدید سایت :