پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور تاکید کرد:

باید برنامه ریزی کنیم آبرسانی سیار به عشایر را به حداقل برسانیم

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور تاکید کرد: باید برنامه ریزی کنیم با اجرای شبکه های آبرسانی در مناطق عشایری، آبرسانی سیار به عشایر را به حداقل برسانیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، در دیدار مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با سرپرست سازمان امور عشایر ایران در خصوص همکاری‌های مشترک برای تامین آب شرب جامعه عشایری تاکید شد.

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در این نشست تاکید کرد: باید برنامه ریزی کنیم آبرسانی سیار به عشایر را به حداقل برسانیم و آب مورد نیاز عشایر را از طریق انتقال خط لوله در محل اسکان یا استقرار آنان تامین نماییم.

حمیدرضا جانباز ادامه داد: آبرسانی به اقشار مختلف وظیفه سازمانی ما است و آمادگی داریم همکاری های مشترک را با سازمان امور عشایر شروع کنیم و هر جا که بتوانیم به جامعه عشایری کمک می کنیم.

وی با بیان اینکه دولت از محل اعتبارات عمومی به ما اعتبار می دهد تا آب مورد نیاز مردم را تامین کنیم، گفت: ما خودمان را جدا از سازمان امور عشایر نمی دانیم و آمادگی داریم برای تامین آب مورد نیاز عشایر همکاری های مشترکی را انجام دهیم و امکانات و تجهیزات و کامیون های آبرسان را در اختیار امور عشایر قرار دهیم و از تجربه و دانش سازمان امور عشایر نیز استفاده می کنیم.

جانباز افزود: در برخی از استانها امور عشایر به ما کمک کرده و پروژه های خوبی اجرا شده، افزود: سازمان امور عشایر سخت ترین پروژه های آبرسانی را در مناطق عشایری با توجه به سخت گذر بودن این مناطق انجام داده است. 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور با اشاره به تامین آب در برخی از مناطق فاقد لوله کشی از طریق تانکرهای ثابت، گفت: الگوی تامین آب با تانکرهای ثابت را می توانیم در مناطق عشایری نیز اجرا کنیم.

 در این نشست مقرر شد نشست های مشترک با حضور مدیران ستادی و استانی شرکت آب و فاضلاب کشور و سازمان امور عشایر ایران برای بررسی توسعه همکاری های ببن دو دستگاه و انعقاد تفاهم نامه در این خصوص برگزار شود.

  • تاریخ درج خبر : يکشنبه ٢٦ دی ١٤٠٠ - ١٥:١٢
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

 

آدرس: تهران - خیابان ولیعصر - بالاتر از چهارراه ولیعصر - خیابان بزرگمهر - نبش خیابان برادران مظفر - پلاک 12 - کد پستی:1416943571

تلفن های تماس: 66412360 و 4-66973883 دورنگار: 66412691

 

آخرین تغییرات :

آمار بازدید سایت :