پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


مدیرکل عمران و امور زیربنایی سازمان امور عشایر خبر داد:

اختصاص 4 میلیارد و 500 میلیون تومان برای آبرسانی سیار به عشایر سیستان و بلوچستان

مدیرکل عمران و امور زیربنایی سازمان امور عشایر از اختصاص چهار میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار خشکسالی برای آبرسانی سیار به عشایر سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر سیستان و بلوچستان،  محمدرضا نوحی مدیرکل  عمران و امور زیربنایی سازمان امور عشایر ایران در سفر به سیستان و بلوچستان و در بازدید از پروژه های مناطق عشایری زاهدان و زابل، اظهار داشت: اعتبارات مربوط به مالیات بر ارزش افزوده که تا کنون از طریق فرمانداری ها به امور عشایر شهرستانها پرداخت می شد منبعد به طور مستقیم به حساب امور عشایر واریز می شود که می تواند روند اجرای پروژه ها در مناطق عشایری را تسریع و تسهیل نماید.

وی افزود: باتوجه به عدم تخصیص اعتبار در سال جاری برای پروژه های تامین آب شرب به برخی از استانها از جمله امور عشایر سیستان و بلوچستان، این کسری در اعتبارات 1401 پیش بینی و جبران می شود.

نوحی تامین اعتبار پروژه خط انتقال آب به عشایر علی آباد بگان به مبلغ 4 میلیارد تومان و پروژه تامین آب عشایر سم سیاه به مبلغ دو میلیارد تومان را از دیگر موارد تخصیص اعتبار برای تکمیل پروژه های مناطق عشایری سیستان و بلوچستان عنوان کرد.

حمید طوقی مدیرکل امور عشایر سیستان و بلوچستان نیز خبر از تخصیص یک میلیارد و 70 میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات ارزش افزوده از ابتدای سال جاری تا کنون به عشایر استان داد و افزود: با این اعتبار 13 پروژه برای تامین آب در مناطق عشایری استان اجرا و 85 خانوار عشایری از مزایای آن بهره مند شده اند.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٢٢ دی ١٤٠٠ - ١٠:٢٥
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

 

آدرس: تهران - خیابان ولیعصر - بالاتر از چهارراه ولیعصر - خیابان بزرگمهر - نبش خیابان برادران مظفر - پلاک 12 - کد پستی:1416943571

تلفن های تماس: 66412360 و 4-66973883 دورنگار: 66412691

 

آخرین تغییرات :

آمار بازدید سایت :