پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر:

قاسم سلیمانی عشایری بود که همه ژنرال های دنیا از عظمت او می گویند

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر گفت: سردار قاسم سلیمانی یک فرزند عشایری بود که همه ژنرال ها و نظامیان دنیا از عظمت او می گویند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر ایران در مراسم ویدئوکنفرانس سوگواره شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی با اشاره به فضائل حضرت زهرا (س)، اظهار داشت: امروز حضرت زهرا (س) اسوه و الگوی زنان عالم هستند، بانویی که در 18 سالگی مصیبت های زیادی را تحمل نمودند و جانشان را فدای انسانیت و بشریت کردند و از آزادگان و افتخار بشریت هستند.

حجت الاسلام حمزه کلانتری با گرامیداشت دومین سالگرد شهادت قاسم سلیمانی، گفت: محبوبیت حاج قاسم برای این است که خودش را بنده خدا می دانست و به ائمه ارادت داشت و وقتی نام حضرت زهرا (س) می آمد چهره اش منقلب می شد.

وی بیان داشت: امروز چیزی که جامعه بشریت و جوانان نیاز دارند استفاده از الگوهایی مثل حاج قاسم سلیمانی است و این وظیفه برعهده ما است که این الگوها را معرفی و ترویج کنیم.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر ایران گفت: امروز جامعه ما نیاز به قاسم سلیمانی ها، همت ها و باکری ها دارد که در مکتب حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) و ائمه (ع) درس گرفتند و در برابر قدرت های جهان ایستادند.

حجت الاسلام کلانتری گفت: شهید قاسم سلیمانی یک بچه عشایری بود که امروز همه ژنرالها و نظامیان بزرگ دنیا از عظمت او می گویند و حتی دشمنان هم نمی توانند عظمت او را کتمان کنند.

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی شاگرد مکتب عاشورا و فدک بود و نور و روشنایی است تا ما راه را گم نکنیم، گفت: سردار قاسم سلیمانی در آینده بیشتر از امروز شناخته خواهد شد و شهادت ایشان باعث بیداری ملتها خواهد شد.

گفتنی است، این مراسم ویدئوکنفرانسی با حضور مدیران و کارکنان ستادی و استانی امور عشایر و مدیران و کارکنان تعاونی های عشایری کشور روز شنبه 18 دی ماه در سالن شهید "قاسم سلیمانی" سازمان امور عشایر برگزار شد.

  • تاریخ درج خبر : شنبه ١٨ دی ١٤٠٠ - ١٢:٤٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: