پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


برنامه ریزی برای واردات 570 هزار تن نهاده دامی عشایر

مدیرعامل اتحادیه عشایری دامداران متحرک ایرانیان از برنامه ریزی برای واردات 570 هزار تن نهاده دامی و صادرات 300 هزار راس دام عشایر در سال آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، فضل خرم در مجمع عمومی فوق العاده اتحادیه های تعاونی عشایری کشور که با حضور سرپرست سازمان امور عشایر ایران برگزار شد، اظهار داشت: برای سال آینده واردات 570 هزار تن نهاده دامی و صادرات 300 هزار راس دام عشایر را برنامه ریزی کرده ایم.

وی با اشاره به فعالیت های اتحادیه دامداران متحرک در سال های اخیر، گفت: امروز گردش منابع در اتحادیه ها و تعاونی های عشایری بی سابقه است و با حمایت‌ها و همکاری سازمان امور عشایر ایران، سرمایه اتحادیه از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به ۳۳ میلیارد تومان افزایش داده شده و ۳۷ میلیارد تومان تسهیلات به عشایر پرداخت کرده‌ایم.

مدیرعامل اتحادیه عشایری دامداران متحرک ایرانیان با بیان اینکه سالانه ۵۰۰ میلیون تومان کمک‌های مومنانه برای عشایر اختصاص می دهیم، افزود: امسال این کمک‌ها به عشایر زلزله زده اندیکا، تهیه کانکس‌های مدارس عشایری در داراب، کمک به سیل زدگان در سیستان و بلوچستان، کرمان و آذربایجان‌شرقی اختصاص داده شد.

مدیرکل امور تعاونی و نظام بهره برداری سازمان امور عشایر ایران و مدیران عامل اتحادیه های عشایری استانهای کشور در این نشست حضور داشتند.

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ١٣ دی ١٤٠٠ - ٠٠:٣٩
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: