پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


سرپرست سازمان امور عشایر ایران:

1000 کامیون تانکردار برای آبرسانی سیار به عشایر نیاز است

سرپرست سازمان امور عشایر ایران گفت: برای آبرسانی سیار در مناطق عشایری نیاز به 800 تا 1000 دستگاه کامیون تانکردار داریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، سرپرست سازمان امور عشایر ایران در نشست با  نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون که در سازمان امور عشایر حضور یافته بود، اظهار داشت: ارزش افزوده حق مسلم هر ایرانی است که به مردم شهر و روستا اختصاص داده می شد اما عشایر فراموش شده بود و در سال 95  در مجلس پیگیری و تصویب کردیم و با اضافه کردن کلمه عشایر به قانون مالیات برارزش افزوده، سالیانه مقادیر قابل توجهی اعتبار برای مسائل عمرانی عشایر از این محل تامین می شود.

عباس پاپی زاده بیان داشت: عشایر هم شهروند کشور هستند و باید اعتبارات لازم برای آنان در نظر گرفته شود و نقش مجلس شورای اسلامی در تصویب و افزایش بودجه عشایر بسیار پررنگ و مهم است.

وی با بیان اینکه عشایر از اعتبارات بودجه کشور سهم دارند، گفت: برای آبرسانی سیار در مناطق به عشایری نیاز به 800 تا 1000 دستگاه کامیون تانکردار داریم.

مهدی روشنفکر نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس فراکسیون عشایری نیز در این دیدار با تبریک انتصاب سرپرست سازمان امور عشایر ایران برای وی در خدمت به  جامعه عشایری آرزوی توفیق کرد و گفت: ما هم در مجلس و فراکسیون عشایری در خدمت سازمان امور عشایر و جامعه عشایری هستیم و هر کاری لازم باشد برای برطرف کردن مشکبلات عشایر پیگیری می کنیم.

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ٦ دی ١٤٠٠ - ١٢:٣٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: