پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


مدیر امور عشایر استان بوشهر:

مدارس عشایری بوشهر نیازمند تشکیلات مستقل در خود استان هستند

مدیر امور عشایر استان بوشهر گفت: مدارس عشایری بوشهر نیازمند ایجاد دفتر نمایندگی آموزش و پرورش سیار در خود استان می باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، به نقل از روابط عمومی امور عشایر استان بوشهر، عبدالمحمد امینی زاده گفت: در راستای توسعه عدالت آموزشی، ارتقاء کیفیت، نظارت و بازرسی مستمر، مدارس عشایری بوشهر نیازمند ایجاد دفتر نمایندگی آموزش و پرورش سیار در خود استان می باشند.

وی بیان داشت: تمام 90 مدرسه عشایری استان بوشهر از طریق آموزش و پرورش سیار استان فارس مدیریت می شوند که نیازمند تشکیلات مستقل در خود استان بوشهر می باشند.

امینی زاده گفت: پراکندگی مدارس و بعد مسافت با استان فارس، کاهش نظارت مستمر و کارایی و اثر بخشی لازم، از جمله دلایلی است که باعث شده مدارس عشایری مستقر در قشلاقات بوشهر از کیفیت آموزشی مناسبی برخوردار نباشند.

مدیر امور عشایر استان بوشهر یادآور شد: عشایر بوشهر هفت ماه از سال را در قشلاقات استان سپری می کنند و ییلاق را در استان های فارس، اصفهان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویر احمد مستقر می شوند که تمایل به اتمام سال تحصیلی در قشلاق را دارند.

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ٢٩ آذر ١٤٠٠ - ١٠:٥٦
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: