پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


در شورای هماهنگی امور عشایر اصفهان تاکید شد:

عشایر اصفهان نباید مشکل تامین سوخت داشته باشند

مدیرکل امور عشایر اصفهان در شورای هماهنگی امور عشایر استان تاکید کرد عشایری استان نباید در ییلاق و قشلاق مشکل تامین سوخت داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر اصفهان، مختار اسفندیاری در نشست شورای هماهنگی امور عشایر اصفهان اظهار داشت: تلاش ما در امور عشایر بر بهبود شاخص های توسعه در مناطق عشایری  از جمله احداث جاده ارتباطی مناسب، تامین آب شرب بهداشتی و سایر شاخص ها می باشد.

وی یا بیان اینکه جامعه عشایری استان نباید در ییلاق و قشلاق مشکل تامین سوخت داشته باشند، افزود: یکی از نیازهای اصلی عشایر نفت سفید است که برای گرمایش و فرآوری لبنیات مورد استفاده قرار می گیرد.

اسفندیاری بیان کرد: راه ارتباطی یکی دیگر از  نیاز های مهم عشایر است که بر فرهنگ، بهداشت، اقتصاد و بسیاری عوامل دیگر در مناطق عشایری تاثیر گذار است.

مدیرکل امور عشایر اصفهان هدف از برگزاری جلسات شورای هماهنگی امور عشایر استان را ایجاد انسجام و وحدت رویه برای ارائه خدمات به عشایری استان عنوان کرد و گفت: ارزاق رسانی به عشایر توسط تعاونی ها و تشکل های عشایری از اصلی ترین نیاز ها و دغدغه های جامعه عشایری استان است.

  • تاریخ درج خبر : شنبه ٢٧ آذر ١٤٠٠ - ١٠:٤٥
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: