پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


فرماندار اشتهارد:

تامین آب موجب افزایش تولیدات عشایر می شود

فرماندار اشتهارد گفت: برطرف کردن مشکلات تامین آب، موجب افزایش تولیدات دامی و لبنی عشایر می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از امور عشایر البرز، فرماندار اشتهارد با حضور در مناطق عشایری جعفرآباد و کربلایی ابول با عشایر دیدار و وضعیت و مشکلات آنان را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.

فرماندار اشتهارد در این بازدید بر حمایت همه دستگاه های اجرایی شهرستان از تولیدکنندگان و عشایر تاکید کرد و گفت: با توجه به مشکل کمبود شدید آب در اشتهارد، تامین آب عشایر یکی از مهمترین اولویت های فرمانداری است.

فرهاد شیبک اظهار داشت: تامین آب و برطرف کردن مشکلات عشایر در این خصوص، موجب افزایش تولیدات دامی و لبنی آنان می شود و دستگاه های مرتبط باید در این زمینه با امور عشایر همکاری لازم را داشته باشند.

رئیس امور عشایر استان البرز نیز در این دیدار با تشریح وضعیت و مشکلات عشایر اشتهارد، گفت: اقدامات جدی برای رفع موانع آبرسانی به عشایر البرز در دستور کار امور عشایر استان است که مساعدت و همکاری بیشتر دستگاه های مرتبط را می طلبد.

در این بازدید همچنین برق رسانی به عشایر، حقوق عرفی بهره برداران عشایری و میدان عرضه دام مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد دستگاه های اجرایی در اسرع وقت اقدام لارم را برای برطرف کردن مشکلات عشایر انجام و گزارش آن را به فرمانداری ارائه نمایند.

  • تاریخ درج خبر : شنبه ١٠ مهر ١٤٠٠ - ٠٨:١٠
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: