پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


استاد میردامادی مدرس حوزه علیمه قم:

موضوع عشایر باید در کارهای علمی و پژوهشی آورده شود

مدرس و استاد حوزه علیمه قم گفت: عشایر الگوی صرفه جویی در کشور هستند و موضوع عشایر باید در کارهای علمی و پژوهشی آورده شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، شاهپور علائی‌مقدم رئیس سازمان امور عشایر ایران در سفر به قم با استاد "سیدمجتبی میردامادی" مدرس حوزه علمیه قم و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران دیدار کرد.

حجت الاسلام والمسلمین میردامادی در این دیدار بابیان اینکه به امور عشایر چند سالی است توجه می کنم و مراجعاتی هم از عشایر دارم، گفت: عشایر الگوی صرفه جویی در کشور هستند و موضوع عشایر باید در کارهای علمی و پژوهشی آورده شود.

این استاد حوزه علیمه قم و عضو هیات علمی دانشگاه تهران، ادامه داد: وقتی به مقوله های علمی و پژوهشی در حوزه عشایر توجه داشته باشیم در اجرا هم موفق خواهیم بود.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری به بحث مانع زدایی در تولید توجه زیادی دارند اما در کشور ما عده ای نمی خواهند اتفاق درست بیفتد، تاکید کرد: مافیای محصولات عشایر مانع از مانع زدایی است و لازم است عشایر مانع زدایی شوند.

عضو هیات علمی دانشگاه تهران اظهار داشت: عشایر انسان های پاکی هستند که گاهی ممکن است مورد سو استفاده قرار بگیرند و افرادی سر آنان کلاه بگذارند.

استاد میردامادی گفت: عشایر افراد مورد اطمینانی هستند‌ و موضوع امنیتی آنان نیز مهم است و تا به حال عشایری نداشته ایم که به کشور خیانت کرده باشد.

مسئول حوزه نماینده ولی فقیه در سازمان امور عشایر ایران، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور عشایر استان تهران و مدیرعامل اتحادیه دامداران متحرک ایرانیان در این دیدار حضور داشتند.

  • تاریخ درج خبر : جمعه ٢٥ تير ١٤٠٠ - ١٩:٥٣
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: