پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


با حضور استاندار فارس

پروژه تامین آب برای عشایر جنگل شدید افتتاح شد

افتتاح و بهره برداری از یک حلقه چاه در منطقه عشایری جنگل شدید سروستان با حضور استاندار فارس افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر فارس، استاندار فارس در مراسم افتتاح این چاه اظهار داشت: استان فارس با بیشترین تعداد جمعیت عشایر کوچرو به عنوان یک جامعه مولد نیازمند توجه و حمایت‌های خاصی می باشد.

عنایت اله رحیمی با بیان این که پروژه‌های خوبی توسط دستگاه‌ها در مناطق عشایری استان  اجرا شده، افزود: یکی از این پروژه‌ها، حفر چاه و تجهیز و انتقال آب در سایت عشایری جنگل شدید شهرستان سروستان است که باعث ایجاد اشتغال و افزایش تولیدات و بهره وری عشایر از این نعمت می شود.

استاندار فارس خاطرنشان کرد: در سال‌های اخیر توجه ویژه ای به سایت‌های اسکان عشایر، ایلراه‌ها، زیست بوم‌ها، آبرسانی و بهداشت و درمان  جامعه عشایری استان شده‌ است.

مدیرکل امور عشایر فارس نیز در حاشیه افتتاح این پروژه گفت: مجتمع آبرسانی و تامین آب سایت اسکان  امامزاده و سرو نخودی در منطقه عشایری جنگل شدید سروستان با اعتبار ۳۲ میلیارد  ریال از محل منابع ملی و استانی به بهره برداری رسیده است.

روح اله بهرامی با بیان اینکه  این طرح به منظور ساماندهی و اسکان ۲۵۰ خانوار عشایری متقاضی اسکان و تامین آب دو سایت اسکان عشایری انجام و  خانوار هایاین دو سایت از نعمت اب پایدار سالم و بهداشتی برخوردار شده اند.

در این مراسم نماینده مردم سروستان، خرامه و کوار، فرماندار سروستان و جمعی از مسئولین و عشایر این شهرستان حضور داشتند.

  • تاریخ درج خبر : شنبه ٦ شهريور ١٤٠٠ - ١١:٢٠
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: