پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


امضای تفاهم نامه همکاری امور عشایر و تجهیز مدارس چهارمحال و بختیاری

مدارس عشایری چهارمحال و بختیاری نوسازی و تجهیز می شوند

مدیرکل امور عشایر چهارمحال و بختیاری از امضای تفاهم نامه همکاری مشترک با اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر چهارمحال و بختیاری، یحیی حسین پور با علام این خبر گفت: پیرو تفاهم نامه سازمان امور عشایر ایران و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، تفاهم نامه همکاری فی مابین امور عشایر چهارمحال و بختیاری و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان با هدف بازسازی، احداث و تعمیر مدارس عشایری استان امضا شد.

وی هدف از امضای این تفاهم نامه را پوشش کامل مناطق عشایری به فضاهای آموزشی ایمن و استاندارد و طراحی، ساخت، توسعه و تجهیز مدارس موجود و همچنین استانداردسازی سیستم گرمایشی و سرمایشی مدارس عشایری عنوان کرد.

مدیرکل امور عشایر چهارمحال و بختیاری ادامه داد: مدت زمان این تفاهم نامه دو سال می باشد که با توافق طرفین قابل تمدید می باشد.

حسین پور گفت: اعضاء کمیته اجرایی این تفاهم نامه که به منظور پیگیری و تسهیل مفاد تفاهم نامه تشکیل شده، شامل مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس، مدیرکل امور عشایر استان یا نماینده تام الاختیار وی و نماینده اداره کل آموزش و پرورش عشایری استان می باشند.

  • تاریخ درج خبر : شنبه ٢٠ شهريور ١٤٠٠ - ١٢:٣١
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: