نسخه چاپی


دیدار رئیس سازمان امور عشایر ایران با وزیر راه و شهرسازی

رئیس سازمان امور عشایر ایران به منظور گفتگو و تبادل نظر در خصوص پاره ای از موضوعات جامعه عشایری کشور در حوزه راه با وزیر راه و شهرسازی دیدار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، کرمعلی قندالی رئیس سازمان امور عشایر ایران با حضور در وزارت راه و شهرسازی با محمد اسلامی در خصوص پاره ای از موضوعات جامعه عشایری در حوزه راه و نگهداری راه های عشایری گفتگو و تبادل نظر کردند.

رئیس سازمان امور عشایر ایران و وزیر راه و شهرسازی در این دیدار بر ضرورت تعمیر و نگهداری راه های عشایری و همکاری های مشترک و دوجانبه در این خصوص تاکید کردند.

اختصاص قیر رایگان برای راه های عشایری از دیگر موضوعاتی بود که در نشست قندالی رئیس سازمان امور عشایر و  اسلامی وزیر راه و شهرسازی مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

در این دیدار که در دفتر وزیر برگزار شد، شاهپور علائی مقدم معاون توسعه و امور زیربنائی سازمان امور عشایر ایران و فضل خرم مدیرعامل اتحادیه عشایری دامداران متحرک ایرانیان حضور داشتند.   

66 هزار کیلومتر راه دسترسی عشایری در کشور برای تردد جمعیت یک میلون و 200 هزار نفری جامعه عشایری وجود دارد که مرمت و نگهداری این راه ها در طول سال نیاز به اعتبارات زیادی دارد.

  • تاریخ درج خبر : شنبه ١١ مرداد ١٣٩٩ - ١٣:١٩
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: