نسخه چاپی


نماینده مجلس یازدهم:

در مجلس دهم تا آنجا که توانستیم به عشایر کمک کردیم

نماینده مردم فریمان، سرخس، احمدآباد و رضویه با اشاره به اینکه در مجلس دهم تا آنجا که توانستیم به عشایر کمک کردیم، اظهار داشت: در تدوین برنامه هفتم توسعه از ظرفیت مجلس برای عشایر استفاده خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، سیداحسان قاضی زاده هاشمی روز چهارشنبه 8 مرداد در دیدار با رئیس سازمان امور عشایر ایران  با اشاره به وضعیت جغرافیایی و  تولیدات عشایر حوزه انتخابیه خود، اظهار داشت: فریمان و سرخس قطب تامین گوشت قرمز در خراسان رضوی هستند.

وی با اشاره به اینکه در مجلس دهم تا آنجا که توانستیم به عشایر کمک کردیم، خاطرنشان کرد: در خصوص احکام قانونی و در تدوین برنامه هفتم توسعه که از سال 1400 آغاز می شود و همچنین در بودجه سالانه از تمام ظرفیت مجلس برای کمک به جامعه عشایری استفاده خواهیم گرفت.

قاضی زاده هاشمی بیان داشت: بخشی از مطالبات سازمان امور عشایر از برنامه و بودجه کشور است به ویژه در اعتبارات تخصیصی که در اغلب دستگاه ها وجود دارد.

نماینده مردم فریمان، سرخس، احمدآباذ و رضویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مهم این است که نام نیک از خود به جا بگذاریم، خاطرنشان کرد: نمونه این نام نیک دکتر قوامی رئیس فراکسیون عشایری مجلس دهم است که خدمات زیادی به عشایر کردند و نام نیکی از خود به جای گذاشت.

معاون توسعه و امور زیربنایی، مدیر حوزه ریاست، و رئیس روابط عمومی سازمان امور عشایر و همچنین فرماندار فریمان و روسای جهادکشاورزی فریمان و سرخس در این نشست که در سالن اجتماعات سازمان امور عشایر برگزار شد حضور داشتند.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٨ مرداد ١٣٩٩ - ١٥:١٥
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: