نسخه چاپی


رئیس سازمان امور عشایر ایران تاکید کرد:

فعالیت تشکل های عشایری در تکمیل زنجیره ارزش ضروری است

رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: تشکل های عشایری در توانمندسازی جامعه عشایری در ابعاد مختلف اقتصادی، تنوع بخشی به تولید، افزایش بهره وری و صیانت از اشتغال و حفظ و تقویت آن نقش موثری دارند و فعالیت آنها در تکمیل زنجیره ارزش ضروری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، کرمعلی قندالی در نشست ویدئوکنفرانسی بررسی برنامه ها و فعالیت های امور تعاونی ها و اتحادیه های عشایری سراسر کشور، فعال شدن تشکل ها در حوزه های بعد از تولید برای تکمیل زنجیره ارزش را ضروری عنوان کرد و گفت: تشکل های عشایری در این زمینه تا رسیدن به هدف اصلی فاصله زیادی دارند.

وی بر استفاده تشکل های عشایری از فرصت دریافت تسهیلات برای افزایش توان تولیدی عشایر تاکید کرد و گفت: تشکل های عشایری برای خدمات رسانی بهتر به عشایر باید برای افزایش سرمایه اعضاء تشکل ها به میزان حداقل 10 میلیون ریال تا پایان سال جاری اقدام نمایند.

قندالی همچنین بر ورود تشکل های عشایری در صنایع تبدیلی محصولات تولیدی عشایر  و در بخش توسعه گیاهان دارویی و صنایع دستی عشایر تاکید کرد.

رئیس سازمان امور عشایر ایران خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت فن آوری های جدید در آموزش و ترویج و دسترسی به اطلاعات یکپارچه کشاورزی با توجه به شرایط کرونایی می تواند ما را در پیشبر امور تا رسیدن به سر منزل مقصود یاری کند.

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ٧ مرداد ١٣٩٩ - ١٢:٢٩
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: