نسخه چاپی


به زودی سه پروژه بزرگ تامین آب عشایر ایلام افتتاح می شود

156 میلیارد ریال اعتبار برای بهرمندی 420 خانوار از آب آشامیدنی

مدیرکل امور عشایر استان ایلام گفت: سه پروژه بزرگ تامین آب شرب پایدار در مناطق عشایری این استان با اعتبار 156 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری می رسند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر ایلام، علی سلیمی با بیان این مطلب افزود: از اعتبارات آبرسانی به عشایر از محل بند ه تبصره 4 بودجه سنواتی 156 میلیارد ریال به این استان اختصاص داده شده است.

وی ادامه داد: این سه پروژه شامل: پروژه تامین آب شرب عشایر مستقر در ارتفاعات بانکول با بهره مندی 250 خانوار و پیشرفت فیزیکی 78 درصدی، پروژه تامین آب عشایر سیاهگل، پلیه، روان و چشمه مهرو با بهره مندی 130 خانوار و پیشرفت فیزیکی 80 درصدی و تامین آب منطقه عشایری تیمه و زیتون با بهره مندی 50 خانوار و پیشرفت فیزیکی 95 درصدی می باشند.

سلیمی یادآور شد: این اعتبارات برای اولین بار به سازمان امور عشایر اختصاص یافته و در سال جاری نیز با تخصیص اعتبار نسبت به اجرای پروژه های بیشتری برای تامین آب عشایر استان اقدام خواهد شد.

مدیرکل امور عشایر استان ایلام گفت: مبلغ 1500 میلیون ریال نیز برای مطالعه تامین آب شرب عشایر تخصیص داده شده که در حال حاضر مشاور طرح انتخاب و 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد .

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ٦ مرداد ١٣٩٩ - ١٢:٠٤
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: