پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


سرپرست امور عشایر اردبیل خواستار شد:

خرید تضمینی دام و تامین ۱۵۰۰ پنل خورشیدی برای عشایر اردبیل

سرپرست امور عشایر استان اردبیل در دیدار با نایب رئیس مجلس خرید تضمینی دام و تامین ۱۵۰۰دستگاه پنل خورشیدی برای عشایر استان را خواستار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر استان اردبیل، سرپرست امور عشایر استان اردبیل و مدیرعامل اتحادیه عشایری دامداران متحرک استان با علی نیکزاد نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در دفتر ارتباطات مردمی وی دیدار کردند.

خرید تضمینی دام عشایر با قیمت تمام شده، تامین اعتبار برای خرید ۱۵۰۰دستگاه پنل خورشیدی، ایجاد اداره امور عشایر در شهرستان های تازه تاسیس استان از درخواست های سرپرست امور عشایر اردبیل در این دیدار بود. 

سرپرست امور عشایر استان اردبیل با ارائه گزارشی از عملکرد امور عشایر اردبیل اظهار داشت: عشایر شاهسون اردبیل در رونق تولید پیشگام هستند و با تولیدات خود گامی اساسی در پویایی اقتصاد منطقه برداشته‌اند.

حاتم طهماس پور گفت: عشایر شاهسون اردبیل تولیدات مختلفی از جمله صنایع دستی، لبنیات، گوشت دارند و شبانه‌روز برای ارتقای تولید در منطقه تلاش می‌کنند.

سرپرست امور عشایر اردبیل گفت: عشایر در گرما و سرما و در آلاچیق‌ها بدون ادعا مشغول تلاش و فعالیت هستند تا کشور را در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دهند.

  • تاریخ درج خبر : شنبه ٤ تير ١٤٠١ - ٠٩:١٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: