پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

ایلیار باید در راستای اهداف ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

معاون پیشگیری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: سامانه "ایلیار" باید در راستای انتظارات و اهداف ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، نشست تعامل و هم اندیشی راه اندازی سامانه خدمات غیرحضوری "ایلیار" با حضور رئیس سازمان امور عشایر ایران و معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد.

معاون پیشگیری و کاهش تقاضای ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در این نشست گفت: اهمیت و ضرورت راه اندازی سامانه "ایلیار" را می پذیریم اما این سامانه باید در راستای انتظارات و اهداف ستاد مبارزه با قاچالق کالا و ارز باشد.

عبدالله هندیانی با تاکید بر اینکه نباید باری بر دوش عشایر بگذاریم، اظهار داشت: باید نگاه ما یک نگاه کلان باشد و از ظرفیت ها استفاده بهینه انجام دهیم و هر اتفاقی در کشور می خواهد بیفتد باید با نگاه تسهیل در امور انجام شود نه اینکه مشکلاتی بر مشکلات مردم اضافه کنیم.

وی با بیان اینکه اگر زیرساخت ها را در کشور فراهم کنیم انجام امور روال درستی به خود می گیرد، اظهار امیدواری کرد کشور به سطحی برسد که اتحادیه ها و تعاونی ها امور را اداره کنند که در این صورت به یک کشور توسعه یافته رسیده ایم.

هندیانی  در پایان تاکید کرد: لازم است اطلاعات سامانه "ایلیار" تا قبل از آغاز کوچ پاییزه عشایر تکمیل شود.

توزیع عادلانه امکانات و خدمات، حذف واسطه ها، حذف قاچاق دام، کاهش هزینه ها، تعامل با دستگاه ها، یکپارچه سازی اطلاعات و مدیریت بهینه منابع از ضروریات راه اندازی سامانه خدمات الکترونیکی "ایلیار" عنوان شده است.

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ١٩ مرداد ١٤٠٠ - ١٣:١٣
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: