پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


پیام تبریک رئیس سازمان امور عشایر ایران به مناسبت روز خبرنگار

رئیس سازمان امور عشایر ایران در پیامی ۱۷ مرداد "روز خبرنگار"، را به اصحاب رسانه بویژه خبرنگاران حوزه عشایری و کشاورزی کشور تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، در پیام رئیس سازمان امور عشایر ایران به مناسبت "روز خبرنگار" آمده است؛ بدون تردید، امروز بخش عمده ای از موفقیت هایی که در چندسال اخیر در زمینه ارتقاء شاخص های توسعه در مناطق عشایری اتفاق افتاده را مدیون آگاهی بخشی، اطلاع رسانی و تلاش های دلسوزانه خبرنگاران سختکوش در پیگیری مطالبات به حق جامعه عشایری کشور هستیم. 

 

 متن پیام دکتر "شاهپور علائی مقدم" به مناسبت 17 مرداد "روز خبرنگار" به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

17 مرداد، روز پاسداشت قلم، اندیشه و روز خبرنگار است و رسالت مهم آگاهی بخشی و اطلاع رسانی در جامعه بر دوش و عهده خبرنگاران متعهدی گذاشته شده که همچون چراغی روشنابخش، پرتوافکنی می کنند.

بدون تردید، امروز بخش عمده ای از موفقیت هایی که در چندسال اخیر در زمینه ارتقاء شاخص های توسعه در مناطق عشایری (در زمینه های تامین آب، بهداشت و درمان، برق و...) اتفاق افتاده را مدیون آگاهی بخشی، اطلاع رسانی و تلاش های دلسوزانه خبرنگاران سختکوش در پیگیری مطالبات به حق جامعه عشایری کشور هستیم. صمیمانه دست همه خبرنگاران عزیز را برای اعتلای هرچه بیشتر توانمندی های تولیدی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و... جامعه عشایری کشور می فشارم.

اینجانب، یاد و خاطره شهدای رسانه و شهید "محمود صارمی" که تا پای جان در راه انجام رسالت حرفه ای خود و حفظ استقلال و تمامیت ارضی کشور ایستادند، گرامی می دارم و "روز خبرنگار" را به همه دست اندرکاران رسانه بویژه خبرنگارانی که در بخش عشایری و کشاورزی نقش آفرینی می کنند و صدای گویای این تلاشگران بی ادعای عرصه تولید و امنیت غذایی کشور هستند را "تبریک و خدا قوت" می گویم و از تلاش های همه خبرنگاران صمیمانه قدردانی می کنم و از درگاه خداوند متعال برای همه عزیزان سلامتی، بهروزی و موفقیت روزافزون مسئلت می نمایم.

 

 

                                                                                                                                                  شاهپور علائی مقدم

                                                                                                                                           رئیس سازمان امور عشایر ایران

                                                                                                                                                       17 مرداد 1400     

  • تاریخ درج خبر : يکشنبه ١٧ مرداد ١٤٠٠ - ٠٩:٥٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: