پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


رئیس حراست سازمان امور عشایر ایران:

وظیفه حراست رصد و مراقبت از سلامت سیستم است

رئیس حراست سازمان امور عشایر ایران گفت: وظیفه حراست رصد دقیق فعالیت های سازمان و مراقبت از سلامت سیستم است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر آذربایجان غربی، مراسم معارفه مسئول حراست امور عشایر آذربایجان غربی با حضور رئیس حراست سازمان امور عشایر ایران، مدیرکل امور عشایر آذربایجان غربی، معاون  حراست کل و رئیس حراست سازمان جهاد کشاورزی و جمعی از کارکنان امور عشایر استان برگزار شد.

رئیس حراست سازمان امور عشایر ایران در این مراسم با بیان اینکه حراست چشم تیزبین یک سیستم است، وظیفه حراست را رصد دقیق فعالیت های سازمان و مراقبت از سلامت سیستم عنوان کرد.

علی سلیمی پاسخگویی را یکی از وظایف مهم حراست ها عنوان کرد و گفت: کارکنان حراست باید در عمل با قرابت و نزدیکی به خداوند، بر قلبها حکومت کنند.

مدیرکل امور عشایر آذربایجان‌غربی نیز در این مراسم با اشاره به ضرورت وجود حراست در دستگاه ها، عنوان کرد: حراست به عنوان بازوی یک دستگاه عمل می کند و عدم وجود حراست در یک دستگاه سلامتی سیستم را دچار چالش می کند.

علی ناجی با اشاره به جمعیت عشایری استان، گفت: آذربایجان غربی بعد از فارس و خوزستان جایگاه سوم کشوری را به لحاظ جمعیت عشایری به خود اختصاص داده و 20 هزار 444 خانوار عشایری با بیش از 104 هزار نفر جمعیت در 336 روستا و منطقه عشایری استان زندگی می کنند و دو میلیون واحد دامی در اختیار دارند و 25 درصد از تولیدات گوشتی و فراورده های دامی استان را تامین می کنند.

وی با اشاره به چارت تشکیلاتی اداره کل امور عشایر استان، بیان داشت: امور عشایر آذربایجان غربی از طریق هفت اداره شهرستانی، سه نمایندگی، پنج رابط و ده شرکت تعاونی عشایری به عشایر استان خدمات ارائه می دهد و با امکانات محدود، اقدامات موثری در اجرای پروژه های عمرانی و پرداخت تسهیلات کم بهره به عشایر استان انجام شده است.

ناجی بیان داشت: در سال گذشته بیش از چهار میلیارد تومان از اعتبارات آبرسانی جذب و پروژه های خوبی در مناطق عشایری استان اجرا شد و امسال نیز یک میلیارد 450 میلیون تومان برای تامین آب شرب بهداشتی عشایر استان جذب شده است.

 مدیرکل امور عشایر آذربایجان‌غربی یلدآور شد: برای امسال ۱۵۰ دستگاه پکیج تولید برق خورشیدی به صورت رایگان برای خانوارهای عشایری استان تامین شده که در حال توزیع است.

در این مراسم  "وحید بهمنش" به عنوان مسئول جدید حراست اداره کل امور عشایر استان آذربایجان غربی منصوب و این حکم به وی ابلاغ شد.

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ١٢ مرداد ١٤٠٠ - ٠٩:١٤
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: