پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


واکسیناسیون عشایر لرستان از 10 مرداد آغاز شده است

واکسیناسیون عشایر کوچنده بالای 18 سال در مناطق ییلاقی لرستان در برابر بیماری کرونا از 10 مرداد آغاز شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر لرستان، معاون توسعه و منابع انسانی امور عشایر لرستان با بیان اینکه از 10 مرداد ماه واکسیناسیون عشایر بالای 18 سال استان آغاز شده، گفت: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت لرستان واکسیناسیون در مناطق عشایری دال پری، بابابزرگ و سرکشتی شهرستان دلفان در حال انجام است.

احمد غلامیان افزود: با همکاری خوبی که بین دانشگاه علوم پزشکی و امور عشایر وجود دارد عشایر کوچرو نیاز به مراجعه به مراکز بهداشت شهرستان ها برای ثبت نام ندارند و اکیب های سیار بهداشت هر شهرستان به مناطق عشایری برای تزریق واکسن کوید19 مراجعه می کنند.

 معاون فنی بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان که همراه اکیب های سیار شبکه بهداشت در مناطق عشایری حضور داشت نیز گفت: باتوجه به اینکه عشایر از خرداد ماه وارد مناطق ییلاقی استان شده اند و با برنامه ریزی که انجام شد کار واکسیناسیون آنان در مناطق ییلاقی آغاز شد.

شاهوردی افزود: شش شهرستان در لرستان دارای کوچ ییلاقی هستند و با توجه به اینکه کوچ قشلاقی عشایر استان از مهرماه آغاز می شود، واکسیناسیون عشایر طبق برنامه استمرار خواهد داشت تا تمام عشایر ثبت نام شده در سامانه، واکسینه شوند.

  • تاریخ درج خبر : يکشنبه ١٠ مرداد ١٤٠٠ - ٢١:٠٤
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: