پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


مدیرعامل بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر:

امسال یک میلیون از افراد بیمه نشده را زیر پوشش قرار دهیم

مدیرعامل بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: حرکت جدیدی در سراسر کشور شکل گرفته و تلاش داریم امسال یک میلیون از افراد بیمه نشده را زیر پوشش بیمه قرار دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از تسنیم، بیت‌الله برقراری در ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان اظهار داشت: حرکت جدیدی در صندوق اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در سراسر کشور شکل گرفته و تلاش داریم تا با همکاری استانداران، نمایندگان مجلس، فرمانداران، بخشداران و دهیاران امسال یک میلیون از افراد بیمه نشده را زیر پوشش بیمه قرار دهیم. 

وی با بیان اینکه روستاییان و عشایر در کنار نقش تولیدی خود در تمامی صحنه‌های انقلاب حضوری پرشور دارند، افزود: با حمایت‌های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در زمینه ارتقای سطح خدمت‌رسانی به ویژه در بخش درآمد اعضا اقدامات ویژه‌ای انجام شده است و تفاهم نامه‌های خوبی با سازمان امور عشایر کشور و معاونت مناطق محروم ریاست جمهوری شکل گرفته تا حرکت جدید و تحول‌گرایی در زمینه عضو‌گیری افراد شکل بگیرد. 

برقراری با بیان اینکه تلاش داریم با همکاری نمایندگان مجلس بودجه لازم در این خصوص تخصیص باید، گفت: اگر کشاورز و عشایر که تامین کننده امنیت غذایی مردم هستند توجه نشود این افراد نمی توانند به خوبی در زمینه تولید فعالیت کنند.

  • تاریخ درج خبر : شنبه ١١ تير ١٤٠١ - ٠٨:٢٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: