پنل ارسال خبر
نسخه چاپی


نایب رئیس اول کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

ردیف مستقل ملی برای راه های عشایری در بودجه 1401 تحقق می یابد

نایب رئیس اول کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: اختصاص ردیف مستقل ملی برای نگهداری راه های عشایری در بودجه 1401 کشور قطعا تحقق می باد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، محمد خدابخشی نایب رئیس اول کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات و نماینده مردم الیگودرز در مجلس روز چهارشنبه 13 مرداد با حضور در سازمان امور عشایر ایران با شاهپور علائی مقدم رئیس سازمان دیدار و گفتگو کرد.

نایب رئیس اول کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در این نشست اختصاص ردیف مستقل ملی برای نگهداری راه های عشایری را ضروری دانست و افزود: این موضوع را حتما در بودجه 1401 کشور با جدیت پیگیری می کنیم و قطعا تحقق خواهد یافت.

خدابخشی افزود: در سال گذشته نیز اختصاص ردیف مستقل ملی برای راه های عشایری در مجلس پیگیری شد اما ناهماهنگی هایی پیش آمد که برای امسال این موضوع محقق نشد.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی همچنین در این دیدار پاره ای از مشکلات و مطالبات عشایر از جمله تامین آب و برق برای عشایر حوزه انتخابیه خود را بیان کرد و از سوی رئیس سازمان امور عشایر دستوراتی برای رفع دغدغه های نماینده مردم الیگودرز و عشایر شهرستان صادر شد.

اختصاص پنج میلیارد و 700 میلیون تومان برای تامین آب آشامیدنی پایدار و بهداشتی عشایر الیگودرز، اختصاص 300 میلیون تومان برای تامین 20 عدد تانکر ذخیره آب دوهزار لیتری و اختصاص تعدادی پنل تولید برق خورشیدی برای عشایر این شهرستان بخشی از تفاهمات این نشست بود.

با دستور رئیس سازمان امور عشایر ایران، مدیرکل عمران و امور زیربنایی سازمان و رئیس امور عشایر شهرستان الیگودرز که در این نشست حضور داشتند، مسئول پیگیری موارد فوق شدند.

  • تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٣ مرداد ١٤٠٠ - ١٧:٢٣
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: