نسخه چاپی


سرپرست سازمان امور عشایر ایران اعلام کرد:

پرداخت تسهیلات 500 هزار تومانی به ازای پروار هر راس دام

سرپرست سازمان امور عشایر ایران گفت: به ازای پروار هر راس دام سبک 500 هزار تومان و هر راس دام سنگین یک میلیون و 200 هزار تومان تسهیلات به عشایر پرداخت می کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، شاهپور علائی مقدم در دیدار با نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس، با بیان اینکه در پرداخت تسهیلات به عشایر محدودیتی نداریم، اظهار داشت: هر خانوار عشایری سهم 100 هزار تومانی از یارانه آرد و سوخت برخوردار است.

وی ادامه داد: از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی 20 میلیارد تومان تسهیلات به عشایر استان خوزستان پرداخت کرده ایم.

علائی مقدم بیان داشت: 33 میلیارد تومان از محل مالیات بر ارزش افزوده به عشایر خوزستان اختصاص یافته که نسبت به سایر استانها رقم بالا و قابل توجه ای است.

سرپرست سازمان امور عشایر ایران با اشاره به اینکه 300 میلیون تومان برای مرمت محورهای عشایری رامهرمز اختصاص داده شده، گفت: 66 هزار کیلومتر راه عشایری در کشور داریم که نیاز به رسیدگی دارند و از نمایندگان مجلس درخواست داریم طرح جامع ملی در این خصوص تصویب کنند.


آماده هر گونه همکاری با سازمان امور عشایر هستیم

نماینده رامهرمز و رامشیر نیز در این دیدار با اشاره به مشکلات عشایر حوزه انتخابیه خود، گفت: یکی از نیازها و درخواستهای حوزه انتخابیه رامهرمز احداث پل روگذر در یکی از محلات گذر عشایری است که محل عبور دانش آموزان نیز است و تاکنون چندین نفر بر اثر تصادف جان خود را از دست داده اند.

ابراهیم متینیان با تبریک انتصاب دکتر علائی مقدم به عنوان سرپرست سازمان امور عشایر ایران، برای وی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد و گفت: در مجلس آماده هر گونه همکاری با سازمان امور عشایر برای برطرف کردن مشکلات عشایر هستیم.

  • تاریخ درج خبر : پنج شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٩ - ٠٩:٤٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: