نسخه چاپی


پیام تبریک به دکتر علائی مقدم

پیام تبریک مسؤولین به سرپرست سازمان امور عشایر ایران

در پی انتصاب سرپرست سازمان امور عشایر ایران از سوی وزیر جهاد کشاورزی، مسؤولین کشوری در پیام های جداگان ای این انتصاب را به "شاهپور علائی مقدم" تبریک گفتند.

به  گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، رئیس فراکسیون عشایری مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار مازندران، فرماندار شهرستان بابل، مدیرعامل شرکت جهاد آرمان، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیرۀ شرکت خدماتی حمایتی و معاون مرکز روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی در پیام هایی به دکتر علائی مقدم، انتصاب وی را تبریک گفتند.

 رؤسای سازمان جهاد کشاورزی استان های ایلام، آذربایجان شرقی و کرمانشاه نیز در پیام های جداگانه ای انتصاب سرپرست سازمان امور عشایر ایران را تبریک گفتند.

 روز دوشنبه 26 آبان ماه نیز نایب رئیس فراکسیون عشایری مجلس شورای اسلامی، نمایندگان مردم ایلام در مجلس و مدیرکل امور عشایر استان ایلام، مدیرکل امور عشایر آذربایجان شرقی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری و مدیرکل امور عشایر چهار محال و بختیاری با حضور در دفتر دکتر علائی مقدم، انتصاب وی را تبریک گفتند.

شاهپور علائی مقدم، پیش از این مسئولیت قائم مقامی و معاونت توسعه و امور زیربنائی سازمان امور عشایر ایران را برعهده داشت و در آغاز کار مجلس یازدهم، طی حکمی از سوی "علی کریمی فیروزجانی" رئیس فراکسیون عشایری مجلس به عنوان دبیر اجرایی این فراکسیون منصوب شده بود.

سازمان امور عشایر ایران به عنوان یکی از سازمان های مهم کشور، سازمانی فرابخشی است که وظیفه خدمات رسانی و ساماندهی به زندگی عشایر و ارائه خدمات زیربنائی و توسعه ای به جامعه عشایری که با تولیدات خود بخش مهمی از نیاز کشور به گوشت قرمز  و مواد پروتئینی و لبنی را تامین می کنند، دارد.

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ٢٦ آبان ١٣٩٩ - ١٢:٠٥
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: