نسخه چاپی


پیام تبریک به سرپرست سازمان امور عشایر ایران

مدیران امور عشایر کشور انتصاب دکتر علائی مقدم را تبریک گفتند

مدیران امور عشایر سراسر کشور انتصاب سرپرست سازمان امور عشایر ایران را تبریک و برای وی در خدمت به جامعه تولید کننده عشایری آرزوی موفقیت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، مدیران امور عشایر سراسر کشور  در پیام های جداگانه ای انتصاب "شاهپور علائی مقدم"  از سوی وزیر جهاد کشاورزی به سمت سرپرست سازمان امور عشایر ایران را تبریک گفتند.

بر اساس این گزارش، در این پیامها ضمن قدردانی از زحمات "کرمعلی قندالی" رئیس پیشین سازمان امور عشایر ایران، انتصاب "علائی مقدم" به سمت سرپرست سازمان امور عشایر ایران تبریک و برای وی آرزوی توفیق در خدمت به جامعه زحمت کش و تولید کننده کشور شده است.

علائی مقدم، پیش از این مسئولیت قائم مقامی و معاونت توسعه و امور زیربنائی سازمان امور عشایر ایران را برعهده داشت و در آغاز کار مجلس یازدهم، طی حکمی از سوی "علی کریمی فیروزجانی" رئیس فراکسیون عشایری مجلس به عنوان دبیر اجرایی این فراکسیون منصوب شده بود.

سازمان امور عشایر ایران به عنوان یکی از سازمان های مهم کشور، سازمانی فرابخشی است که وظیفه خدمات رسانی و ساماندهی به زندگی عشایر و ارائه خدمات زیربنائی و توسعه ای به جامعه عشایری که با تولیدات خود بخش مهمی از نیاز کشور به گوشت قرمز  و مواد پروتئینی و لبنی را تامین می کنند، دارد.

 

 

  • تاریخ درج خبر : يکشنبه ٢٥ آبان ١٣٩٩ - ١٩:٠٣
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: