نسخه چاپی


رئیس بازرسی منطقه 3 کشور:

تولیدات عشایر در خارج از کشور شاخص است

رئیس سازمان بازرسی منطقه 3 کشور و سربازرس استان فارس با بیان اینکه تولیدات عشایر در تمام نمایشگاه ها و حتی در خارج از کشور شاخص است، گفت: لازم است شرایطی ایجاد کنیم تا جامعه عشایری از امکانات زیر بنائی لازم بهره مند شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر فارس، کاظم اکرمی در سرکشی از امور عشایر فارس و دیدار با مدیرکل امور عشایر استان، اظهار داشت: تولیدات عشایر نمونه بارز از اقتصاد مقاومتی است و همه ما وظیفه داریم از این تولیدات حمایت کنیم. 

وی ادامه داد: کمک به جامعه عشایری از وظایف تمام دستگاه ها می باشد البته بدون  آمار و اطلاعات  صحیح نمی شود به این قشر از جامعه کمک کرد که خوشبختانه تاکنون اقدامات قابل توجهی  در این زمینه انجام شده است.

اکرمی گفت: پایدار کردن در آمد عشایری مسئله خیلی مهمی است که باید توجه ویژه ای به آن کرد تا با توانمند کردن، به درآمد پایدار برای آنان رسید.  

مدیر کل امور عشایر فارس نیز در این دیدار گزارشی از برنامه های راهبردی و عملیاتی و اقدامات زیربنایی و پروژه های اجرا شده در مناطق عشایری استان ارائه داد.

روح اله بهرامی گفت: یکی از وظایف سازمان امور عشایر نیازسنجی در زمینه های مختلف است که به منظور مديريت و تأمين حداقل خدمات به عشاير و حضور دستگاه‌های اجرایی مرتبط برای ارائه خدمات در مناطق عشایری است.

وی با بیان اینکه اشتغال یکی از عنصرهای مهم در مناطق عشایری است که در این خصوص تسهیلاتی در قالب زنجیره تولید گوشت قرمز و تسهیلات مدیریت بحران، به عشایر استان پرداخت می شود که اثرگذاری مستقیم در تولید و اشتغال آنان دارد.

  • تاریخ درج خبر : يکشنبه ٢٥ آبان ١٣٩٩ - ١٤:٢٨
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: