نسخه چاپی


تقدیر وزیر جهاد کشاورزی از خدمات بهداشتی در مناطق عشایری

وزیر جهاد کشاورزی از معاون وزیر بهداشت و مدیرکل ساماندهی امور عشایر تقدیر کرد

وزیر جهاد کشاورزی از معاون وزیر بهداشت و مدیرکل و معاون دفتر ساماندهی و هماهنگی سازمان امور عشایر کشور و تعامل و هماهنگی مشترک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای ارائه خدمات پزشکی به عشایر با همکاری سازمان امور عشایر ایران تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، کاظم خاوازی وزیر جهادکشاورزی از تلاش ها و مجاهدت های جهادگرانه مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در روزهای پر استرس شیوع بیماری کوئید 19 قدردانی کرد. 

در این تقدیر نامه آمده است: عملکرد بسیار مطلوب و اثربخش آن وزارتخانه برای توسعه عدالت و ارتقاء شاخص های سلامت و کیفیت زندگی جامعه عشایری کشور با اجرایی نمودن دو اقدام راهبردی و کم نظیر راه اندازی خانه های بهداشت عشایری با انتخاب بهورزان از میان فرزندان تحصیلکرده عشایری و ضوابط و استانداردهای برنامه ساماندهی ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به جامعه عشایری کشور در سال 1398 خدماتی ارزشمند و ماندگار در دهه های اخیر به شمار رفته که همراه با اقدامات و فعالیت های گسترده برای جلوگیری از آلودگی مناطق عشایری به بیماری کرونا و حفاظت از سلامت این قشر مولد و تلاشگر، برآیند دیدگاهی ارزش محور و جامعه نگر بوده که با تعامل و هماهنگی های مشترک آن وزارتخانه و همکاران تلاشگر اینجانب در سازمان امور عشایر ایران به عنوان یک الگوی موفق از همدلی و همکاری های سازنده برای رسیدن به اهداف متعالی نظام و گسترش خدمات ذیربط در مناطق محروم و کم برخوردار عشایری بوده است. 

بدینوسیله از جنابعالی که نقش کم نظیری در تحقق این امر مهم به عهده داشته اید صمیمانه قدردانی می نمایم. از خداوند منان آرزوی توفیق و سلامتی برای همه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم فهیم و قدردان کشور را دارم. 

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ٧ مرداد ١٣٩٩ - ١٠:٢٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: