نسخه چاپی


یک نماینده مجلس از فارس:

مجلس آمادگی لازم برای ارتقا معیشت عشایر را دارد

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس با بیان اینکه یکی از مطالبات مهم جامعه عشایری ساخت مجتمع دامداری می باشد، گفت: آماده هرگونه همکاری برای ارتقای وضعیت معیشت جامعه عشایری هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر فارس، محمدجواد عسکری در بازدید از مناطق عشایری داراب و زرین دشت با بیان این مطلب افزود: با توجه به هزینه پایین و تولیدات بالای دام عشایر ساخت این مجتمع ها ضروری است.

مدیرکل امور عشایر فارس نیز در بازدید اشتغال پایدار و تنوع بخشی به اشتغال عشایر را از برنامه های سازمان امور عشایر برشمرد و ابراز امیدواری کرد با توسعه زیرساخت های لازم در مناطق عشایری بتوانیم مشکلات و معضلات این جامعه را برطرف کنیم.

بهرامی با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید ظرفیت های قانونی خوبی برای افزایش معیشت عشایر دیده شده، افزود: پرداخت تسهیلات خشکسالی و تسهیلات زنجیره تولید گوشت قرمز  به عشایر که از سنوات قبل آغاز شده بود در سال جاری نیز ادامه خواهد داشت.

در این بازدید عشایر درخواست های و مشکلات خود از جمله احداث راه، تامین آب شرب انسان و دام، بهداشت و بیمه دام، تسهیلات، مجتمع دامداری و صندوق های اعتبارات خرد زنان عشایری را مطرح کردند و  از سوی مسوولین قول پیگیری مطالبات عشایر داده شد.

  • تاریخ درج خبر : يکشنبه ٥ مرداد ١٣٩٩ - ١١:٥٥
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: